merdiven silim

Bağcılar Parkeci Ustası

Bağcılar  Parkeci Ücretsiz Keşif Talebi, Ürün Bilgisi Parke Montaj Fiyatları, Derzli Parke Modelleri Floorpan Urban Regıster Natural Stone Delukxe Elite Boutıque Classıc Sunfloor Dilerseniz Çamsan Avangard Platınum Modern Silver Klasik Parke Modelleri Ve Çeşitleri Hakkında Bilgi Almak İçin Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz.

Her zaman her yerde;konforu kaliteyi şıklığı Floorpan ile yakalayın.Floorpan Laminat Parke komple bir yer döşemesi sistemi olarak Avrupa standartlarında AC3 seçenekleriyle üretilir.

Sayfanın Altında Floorpan Ve Çamsan Katolog Ve Broşürleri İnceleyebilirsiniz

Derzli Parke Modelleri
Her zevke ve yaşam alanına hitap eden Urban Newyork Peking Tokyo Chicago Los Angeles Shangai Sydney ve Miami şehirlerinin estetiğiyle yaşam alanlarınızda sizi bekliyor! .

Katalog ve broşürleri inceleyip ya da indirebilirsiniz.

Bağcılar Laminat Parke Modelleri İçin Tıklayınız

images 2 1

Bağcılar Derzli Laminat Parke Modelleri Fiyatları

Çamsan Platınum Derzli Parke Modelleri için Tıklayınız

Çamsan Avangard Derzli Parke Modelleri İçin Tıklayınız

Çamsan Klasik Parke Modelleri İçin Tıklayınız

Çamsan Modern Parke Modelleri İçin Tıklayınız

Çamsan Sılver Parke Modelleri İçin Tıklayınız

Doğadan gelen renkleri yaşam alanlarınızla buluşturan Çamsan Platinium Seri..

Bağcılar Laminat Parke Firması

Parke sektöründe gelişen ve teknolojiyi yakından takip eden,göz zevkine önem veren ve her ortama hizmet sunan Lider Parke Dekorasyon olarak sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktayız

İşimizin en iyisi olmak için çalıştık.Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti

Bağcılar Lake Süpürgelik Firması Pvc Süpürgelik Montajı

Lake süpürgelik modellerimiz ile mekanlarınıza tarzınızı yansıtın.Lake süpürgeliklerimizi 1.nci kalite mdf üzerine lake boya atarak üretiyoruz,maliyeti düşürmek için ürünlerimizi kağıt kaplama üzerine boyama yaparak kesinlikle üretmiyoruz.Ürünlerimizin tamamı 1.nci kalite mdf üzerine lake boyalıdır.Günümüzde lake süpürgelik yaptırma amacı dayanıklı ve bir çok süpürgelikle kıyaslandıgında uzun yıllar görselliği bozulmadan kullanacağınız bir süpürgelik çeşididir.

İstediğiniz Ölçüye Göre Lake Süpürgelik Modelleriniz Tasarlanır

Ev ve ya iş yeriniz de zemin kaplamanız ve duvarınız arasında uyumlu bir bütünlüğü yakalamak için lake süpürgeliklerden yararlanabilirsiniz.Hoş ve uyumlu bir bütünlüğün yakalanmasına destek olan süpürgelikler aynı zamanda farklı renk ve desen çeşitleri ile de mekâna ayrı bir güzellik kazandırıyor.

Lake süpürgelik ham maddesi (mdf)olduğundan neme rütübete karşı dayanıklı ve darbeye karşı direnç sağladığından yoğun olarak tercih edilmek tedir.LAKE SÜPÜRGELİK“in”diğer özelligide hiç çivi kullanıl madan montaj edilmektedir.Lider Parke olarak LAKE SÜPÜRGELİK satışı imalatı ve montajını firmamız tarafndan yapmaktayız.

Alttaki Parke Örneklerinden Dilidiğiniz Rengi İnceleyebilirsiniz

ÇAMSAN KLASİK PARKE MODELİ İÇİN TIKLAYINIZ:

Sahil Çam Sahil Çam -Batı Çam Batı Çam-Saroz Meşe Saroz Meşe -Macar Meşe-Nevada Meşe Nevada Meşe -Milas Meşe Milas Meşe-Asos Meşe Asos Meşe-Bergama Meşe-Modern Meşe-Kristal Meşe-Gümüş Meşe-Kashmir Teak-Elegant Meşe-Antik Meşe-Ladin-Sonsuz Senkronize Lareks-Abant Meşe Abant Meşe-Efes Çam-Pera Meşe-Ilgaz Meşe-Gediz Meşe-Rustik Ceviz Rustik Ceviz


ÇAMSAN MODERN PARKE MODELİ İÇİN TIKLAYINIZ:

Prestij Meşe-Mavi Çam-Aspendos Çam-Safran Meşe-Kafkas Meşe-Kanyon Meşe-Royal Meşe-Elit Meşe-Ardıç-Erciyes Çam


ÇAMSAN PLATINUM DERZLİ PARKE MODELİ İÇİN TIKLAYINIZ:

Soft Meşe-Barok Meşe-Belgrad Meşe-Albero Meşe-Amerikan Ceviz-Rustik Meşe-Naturel Meşe-Antrasit Meşe-Sedef Meşe


ÇAMSAN AVANGARD DERZLİ PARKE MODELİ İÇİN TIKLAYINIZ:

Meriç Meşe-Asi Meşe-Dalyan Meşe-Tuna Meşe-İtalyan Ceviz-Montana Çam-Alaska Meşe-Melet Meşe-Odeon Meşe-Otantik Meşe-Safir Çam-Anemon


ÇAMSAN SİLVER PARKE MODELİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aras Meşe-Sakarya Meşe-Liva Meşe-Acar Meşe-Karya Meşe-Burgaz Meşe

Laminat parke üretiminde kullanılan kağıt katmanların emprenyesi en son teknolojik donanımlı makinalarda yapılmaktadır. Emprenye işlemi esnasında aşınma, çizilme, UV ışınlarına dayanım,parlaklık,rutubet dayanımı kazandıracak kimyasallar kağıt tabakalarına yüklenirler.

dffdfdfd

Floorpan Click Laminat Parkenin Üstünlükleri

  • Takılıp sökülme sistemi sayesinde parke panelleri yeniden kullanılabilir.
  • Showroomlar, mağazalar, vitrinler ve fuar alanlarında kısa sürede uygulanır ve dekorasyon değişikliğine imkan verir.
  • Floorpan Click laminat parkenin dört kenarı da emprenye edildiği için neme dayanıklıdır.
  • Hızlı ve kolay montaj özelliğiyle zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.
  • Tutkalsız montaj sistemi yüzeylerin lekesiz, temiz kalmasını sağlar.
  • Floorpan Click laminat parkenin mükemmel kilitlenme teknolojisi, zamanla açma yapmayan sorunsuz zemin sunar.
  • Floorpan Click laminat parke 5, 10, 15, 25 yıl garanti seçenekleri ile satış sonrası için de avantaj sağlar.
fgyhtfghy

1) Overlay tabakası laminat parkenin kullanım yerinde karşılaşacağı mekanik tesirlere karşı zırh görevi yapan şeffaf film tabakasıdır.

2) Dekoratif kağıt tabakası ise yüzeyinde değişik ağaç desenleri baskılı, laminat parke ürününe doğal ahşap hissini veren tabakadır.

4) Balans tabakası,HDF levhasının formunu dengeleyen ve aynı zamanda zeminden gelen nem ve rutubet tesirine karşı ürünü koruyan kağıt tabakasıdır.

Bağcılar Bölgesinde Derzli Parke Ve Lake Pvc Süpürgelik Hizmeti Verdiğimiz Semt Mahalleller

100.Yıl Mahallesi Bağlar Mahallesi Lake Pvc Süpürgelik Montajı Barbaros Mahallesi Çınar Mahallesi Demirkapı Mahallesi Evren Mahallesi Fatih Mahallesi Fevziçakmak Mahallesi Göztepe Mahallesi Güneşli Mahallesi Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi Derzli Parke Fiyatları Kazımkarabekir Mahallesi Kemalpaşa Mahallesi Kirazlı Mahallesi Mahmutbey Mahallesi Merkez Mahallesi Sancaktepe Mahallesi Derzli Parke Modelleri Yavuzselim Mahallesi Yenigün Mahallesi Yenimahalle Mahallesi Yıldıztepe Mahallesi

Bağcılar Derzli Parke Fiyatları,Bağcılar Lake Pvc Süpürgelik Fiyatları,Bağcılar Derzli Parke Modelleri,Bağcılar Derzli Laminat Parke Renkleri,Bağcılar Lake Süpürgelik Montajı

 

Similar Posts