Site Rengi


Başakşehir Laminat Parkeci

Başakşehir Laminat Parkeci,Ahşap Parke Silim Cilalama Ustası:0538 359 02 66 Ücretsiz keşif   ile Başakşehir Laminat parke  servisi , acil parkeci,  arıyorsanız hemen arayın! Söz verilen saat’de ve zamanda yanınızda olalım.Ayrıca Sistre Cila,Parke Silim, Mineflo,Duvar kağıdı,Halı,Halıflekx,Merdiven Kaplama Ustası Desteğimiz Bulunmaktadır.


Başakşehir Laminat parkeci Ustası olarak İstanbul ve Başakşehir çevresinde hizmet vermekteyiz

Temiz ve kaliteli işciliğimizle sizleri memnun etmeye özen gösteriyoruz. İş takibi ve ürün kalitemizle sizlere daha güzel hizmet sunmaktayız.

Laminat parkeDöşeme zemini kaplamasında en çok tercih edilen kaplama türlerinden biri parkedir. Doğal materyallerden üretilmesi ve ısı kaybını azaltması yönünden ideal bir alternatiftir. Laminat parke ve lamine parke olarak çeşitlendirilir. Laminat parke ile lamine parke arasında bazı farklar bulunmaktadır. Laminat, sıkılaştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır. Lamine ParkeLamine parke ise %100 doğaldır ve laminat parkeye göre oldukça pahalıdır. Laminat parke geniş alanlarda döşeme zemini kaplaması olarak kolaylıkla kullanılır. Her iki çeşit de farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap edebilir. Ahşabın sıcaklığını dekorasyona taşımanın estetik yollarından biri olan parkeler, natürel doku ve renkleri ile göze hitap eder. Ürün kalitesine göre darbelere ve sürtünmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenir, leke tutmaz ve hijyeniktir.

Laminat parke seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

Parke uygulaması yapmak istediğiniz yerin büyüklüğüne göre parke rengi tercih etmeye özen gösterilir açık renkli parkeler mekanınızı daha geniş ve ferah gösterecektir.

Açık renkli parkeler mekanınızı daha aydınlık gösterir.Ayrıca koyu renkli parkelere göre tozu daha az belli edecektir.Renk seçimi yaparken süpürgeliklerin ve kapılarında renklerin önemli olduğunu söyleyebiliriz.Koyu renk parkeleri sık sık silmeniz gerektiğini söylemem gerekiyor.Parkeyi sildiğiniz zaman cilalı bir görüntüye sahipmiş gibi gösteriyor bu nedenle koyu renk parkede sık sık silme alışkanlığı yarattığını söylemem gerekiyor.Bunun bir diğer nedeni toz ve kiri çok belli etmesinden kaynaklanıyor.Ancak klasik tarzınız var ise şüphesiz tercih etmeniz gereken renkler İriko ve Merbau olduğunu söyleyebiliriz.

 E1 belgesi yoksa sağlık aramayın…

 Laminat ve lamine parke seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, ürünün yeterlilik belgelerinin olup olmadığı. Art niyeti tüketiciler, üretim maliyetlerini olabildiği kadar aşağı çekmek adına bazı yasaklı kimyasal maddeleri özellikle laminat parkelerde kullanabiliyorlar ki, bunun en bilineni ‘formaldehit’ isimli son derece kanserojen olan bir madde. E1 yeterlilik belgesi burada devreye giriyor. Satın alınılan ürünün E1 yeterlilik belgesi var ise, hiç çekinmeden, gönül rahatlığıyla o ürünü satın alınılabilir. E1 yeterlilik belgesi, o ürünün içerisinde insan sağlığına zarar verebilecek maddeler olmadığının kanıtıdır.

Başakşehir Mineflo Ustası Pvc Zemin kaplama

Mineflo ve pvc yer kaplaması ucuz uygun fiyatları ile ahşap desenlerle yerli ve ithal plastik yer kaplamasıyla bulunduğunuz mekanın güzelliğini yıllarca yaşayacaksınız mineflo ev ve ofis malzemesidir projeler için konut tipi üründür mutfaklarda üstü kapalı balkon iş yerlerinde döşenebilir mineflo’nun ve pvc’nin türkiyede yaygın olmasıyla muşambaların ve marley yer döşemeleri tarihe karıştı adı bile hatırlanmaz oldu yerini minefloya bıraktı. Yaşam biçimleriyle doğal hayatla içiçe yaşamayı sevenlere, hayatın paylaşıldığı mekanların en üst kalitede dekore edilmesine büyük özen göstermekteyiz. Her zaman kalitenin ve güvenin sembolü olmakla birlikde yenilikleri yakından takip ederek sizlere sunmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ile hayal ettiğiniz tüm dekoratif ihtiyaçlarınızı yılların getirdiği tecrübemizle karşılamaktan mutluluk duyacağız.. mineflo çeşitleri,yer zemin kaplama malzemeleri,pvc yer döşemesi fiyatları öğrenmek için bize ulaşın…

HEMEN ARAYIN:0538 359 02 66

Web sitemizde bulunan parkelerimiz  E1 stanrtlarına uygun son derece sağlıklı parkelerdir gönül rahatlığı ile bizi arayıp sipariş verebilir veya keşif  için bizi çağırabilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR MERKEZ LAMİNAT PARKECİ USTASI, ALTINŞEHİR LAMİNAT PARKECİ USTASI, ATIŞALANI LAMİNAT PARKECİ USTASI , BAHÇEŞEHİR LAMİNAT PARKECİ USTASI , GÜVERCİNTEPE LAMİNAT PARKECİ USTASI , İKİTELLİ LAMİNAT PARKECİ USTASI , KAYABAŞI  LAMİNAT PARKECİ USTASI, MEHMETAKİF LAMİNAT PARKECİ USTASI , ONURKENT LAMİNAT PARKECİ USTASI , OYAKKENT LAMİNAT PARKECİ USTASI , ŞAHİNTEPE LAMİNAT PARKECİ USTASI , ŞAMLAR LAMİNAT PARKECİ USTASI , ZİYAGÖKALP LAMİNAT PARKECİ USTASI

BAŞAKŞEHİR BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

BAŞAKŞEHİR LAMİNAT PARKECİ

BAŞAKŞEHİR LAMİNAT PARKE USTASI

BAŞAKŞEHİR SUDAN ETKİLENMEYEN PARKE

BAŞAKŞEHİR ISLAK ZEMİN PARKESİ

BAŞAKŞEHİR SUYA DAYANIKLI PARKE

BAŞAKŞEHİR SİSTRE CİLA PARKE SİLİM

BAŞAKŞEHİR MİNEFLO USTASI BAYİSİ

BAŞAKŞEHİR SÜPÜRGELİK MONTAJI TAMİRİ

BAŞAKŞEHİR PARKE TAMİRİ

BAŞAKŞEHİR FLOORPAN PARKE 

BAŞAKŞEHİR ÇAMSAN PARKE

BAŞAKŞEHİR VARİO PARKE

BAŞAKŞEHİR DERZLİ PARKE

BAŞAKŞEHİR PARKE HİZMETLERİ

BAŞAKŞEHİR PARKE FİYATLARI

BAŞAKŞEHİR PARKE BAYİSİ

TIKLA HEMEN ARA