KASTAMONU ENTEGRE’DEN, YAŞAM ALANLARINA KONFOR KATAN PARKELER

70 milyon m2’lik laminat parke üretim kapasitesiyle dünya talebinin %7’ini karşılayan Kastamonu Entegre, yurt içi ve yurt dışı üretim tesislerinde yeni ürünlere yönelik yatırımları ile fark yaratıyor. Laminat parke üretiminde dünyanın en büyük 4 üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre’nin parke serileri,yaşam alanlarının standartlarını yükseltiyor

SUNFLOOR CLICK Laminat parke,komple bir yer döşemesi sistemi olarak Dünya standartlarında AC3 ve AC4 seçenekleriyle üretilir.Zengin renk ve desen çeşidi ile SUNFLOOR CLICK laminat parke ahşabın doğallığını mekanlarınıza taşır. 
Melamin preste preslenen HDF levhalar laminat parke üretim hatlarında şekillendirerek üretilir.
Birinci sınıf bir kalite anlayışıyla Dünya standartlarında üretilen Sunfloor titiz bir işçilikte orta yoğunluktaki iş merkezleri ve konutlarda kullanıma sunulur.

En: 1295mm – 1205 mmBoy: 191mm – 195 mm Kalınlık: 8mm Ağırlık: 16 kg – 18 kg Paket: 2.474 m2 – 18 kg – 2.350 m2 – 16 kg  Sunfloor Click Laminat Parkenin Üstünlükleri .Takılıp sökülme sistemi sayesinde laminat parke panelleri yeniden kullanılabilir.Showroomlar,mağazalar,vitrinler ve fuar alanlarında kısa sürede uygulanır ve dekorasyon değişikliğine imkan verir.

Sunfloor Click laminat parkenin dört kenarı da emprenye edildiği için neme dayanıklıdır.Hızlı ve kolay montaj özelliğiyle zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.Tutkalsız montaj sistemi yüzeylerin lekesiz, temiz kalmasını sağlar..Sunfloor Click laminat parkenin mükemmel kilitlenme teknolojisi, zamanla açma yapmayan sorunsuz zemin sunar..Sunfloor Click laminat parke 5 yıl garantisi ile satış sonrası için de avantaj sağlar.