Liderparke Dekorasyon olarak evinizde gerekli olan bütün tadilat, dekorasyon, parke ve estetik müdahaleleri profesyonel ve hızlı biçimde gerçekleştiriyoruz

Neden Lider Parke’yi tercih etmeliyim?

Lider Parke farklı renk, desen ve parke modelleri ile sizlere kaliteli, güvenilir, yenilikçi ve çevre dostu parke hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda Lider Parke sizlere sadece parke hizmeti sunmamakta tadilat, estetik müdahaleler ve dekorasyon alanlarında hizmet vermektedir.

Profesyonel bir firmanın kusursuz ve eksiksiz hizmeti ile yaşama alanlarınızı mükemmelleştirmek ve bir yuva haline getirmek istiyorsanız Firmamız sizlere aradığınız hizmetleri bütçe dostu fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Hem ekonomik hem kaliteli bir hizmet için Lider Parke’yi tercih edebilirsiniz.

Lider Parke hizmetini nasıl sunuyor?

Profesyonel bir parke hizmetiyle,

Alanında deneyimli ve bilgili ekip arkadaşlarıyla,

İstediğiniz model ve renklerde parke hizmetiyle,

Kısa sürede gerçekleştirdiği zaman tasarrufu sağlayan hizmet anlayışıyla,

Ekonomik ve bütçe dostu fiyatlarla

Kusursuz ve eşsiz işçiliği ile sunmaktadır.

Firmamız sizlere hizmetlerini ihtiyaçlarınız, kalite arayışınız ve dekorasyon zevkinize göre sunmaktadır. Yaşam ya da iş alanlarınızın özelliklerine en uygun, ideal, şık ve estetik bir parke hizmetine ulaşmanızı sağlamaktadır. Kısa sürede parke hizmeti sunan Firmamız ile en kısa sürede hayalinizdeki parke görünümüne ve diğer dekorasyon hizmetlerine kavuşabilirsiniz.

Tüm İstanbul’a hizmet veriliyor mu?

Firmamız sizlere bölge ya da semt ayırt etmeksizin tüm İstanbul’da hizmet vermektedir. Firmamıza en kısa sürede yaşadığınız semte ekip arkadaşlarını göndermekte ve uzaklık fark etmeksizin mümkün olan en hızlı şekilde parke hizmetini sunmaktadır.

Parke fiyatları ne kadar?

Parkelerin fiyatları seçtiğiniz parke modeli ve parke hizmeti sunulacak alana bağlı olarak değişmektedir. Kalite ve parke görünümünde aradığınız estetik modeli belirledikten sonra Lider Parke sizlere cep yakmayan, bütçenize uygun fiyatlarla parke hizmetinden yararlanmanızı sağlamaktadır.

Parke modelleri arasından nasıl seçim yapmalıyım?

Firmamız sizlere hizmetinin her aşamasında sorularınıza cevap veren, detaylı bilgi alabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır. Parke modelleri arasından nasıl seçim yapacağınızı bilemiyorsanız Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun parke modelleri ve bu modellerin özellikleri hakkında bilgilendirileceğiniz hizmet ile en ideal parke modelini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Parke bakım ve onarım hizmeti veriliyor mu?

Firmamız sizlere sadece parke kurulum hizmetini değil aynı zamanda parkelerinizin bakım ve onarım hizmetini de sunmaktadır. Parkelerinizi en uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullanabilmek için Lider Parke’nin güvenilir, kaliteli malzeme ve işçilikle gerçekleştirdiği bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ne kadar sürede hizmet alabilirim?

Lider Parke sizlere mümkün olan en kısa sürede hizmet sunmayı kendisine çalışma ilkesi olarak edinmiştir. Zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunun farkında olan Lider Parke Dekorasyon zamanınızdan çalmayan size zaman tasarrufu sağlayan bir hizmet sunmaktadır. Firma ile iletişime geçtiğinizde parke hizmeti için bir gün ve saat belirleyebilir ve daha sonra belirlediğiniz tarihte adresinize gelen çalışanların hızlı, güvenilir ve kusursuz işçilikle gerçekleştirdiği hizmetten faydalanabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim? Ödeme seçenekleri neler?

Sizlere uygun fiyatlı hizmetinin yanı sıra aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri ve güvenilir ödeme yöntemleri sunmaktadır. Böylelikle güvenilir ve bütçe dostu bir hizmetten aklınızda hizmete dair hiçbir şüphe ya da soru işareti kalmaksızın yararlanmanız sağlanmaktadır. Nakit, kredi kartı gibi pek çok farklı ödeme seçeneği hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl iletişime geçebilirim?

Lider Parke müşterilerine pek çok farklı iletişim kanalı ile hizmet vermektedir. Mail ve telefon kanalları aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Yine yüz yüze görüşmek istiyorsanız firmanın adresine de gidebilirsiniz. Görüşme ve iletişim talebinize en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sizi bekletmeyen bir hizmet sunmaktadır.

Lider Parke’nin hizmetinden memnun kalır mıyım?

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz ilk andan hizmetin tamamlandığı son ana kadar sizlerin istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermektedir. Böylelikle hizmetin sonunda herhangi bir memnuniyetsizlik ya da hayal kırıklığı yaşamanız mümkün değildir. Firmamızn hizmetlerinden yararlanarak uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan severek kullanacağınız şık ve estetik görünümlü alanları kolaylıkla yaratabilirsiniz.

Ev tadilatı, dükkan, mağaza veya ofis tadilatı yaptırmak ve görünümlerini değiştirmek istiyorsanız ayrıca tesisat veya yalıtımdan kaynaklanan sorunların giderilmesi için ayrı ayrı ekiplerle uğraşmak istemiyorsanız size tek bir muhattap sunarak, evinizin veya ofisinizin tesisattan son kat boyasına kadar anahtar teslim tadilat hizmetini sunmaktayız.

İstenilen işlemlere göre maliyet ve masraflar göz önünde bulundurularak her bütçeye uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.