Site Rengi


Kadıköy Halıcı Karo Halı Ofis Halısı Modelleri Ve Fiyatları

Kadıköy Halıcı Karo Halı Ofis Halısı Fiyatları

KARO HALI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Mekanınızda estetiğe ve esnekliğe önem veriyorsanız, konfor arıyorsanız, hijyen sizin için olmazsa olmaz bir koşulsa kullanmanız gereken karo halı olacaktır.

Hem pratik bir kullanım avantajı, hem de modern bir görünüm sunan karo halılar binaların zeminlerinde yükseltilmiş döşeme üzerine uygulanabilecek en iyi çözüm olarak karşınıza çıkmaktadır.

Montaj, temizlik, taşıma vb. birçok avantaja sahip karo halılar genel olarak büyük mekanlar için tercih edilmektedir. Tiyatro salonu, konferans salonu gibi mekanlarda; iş yerlerinde; okul, ofis,büro, kurs gibi eğitim alanlarında sıklıkla kullanılan bir halı çeşididir.

Liderparke Dekorasyon olarak onlarca farklı İstanbul stoklu karo fiyat ve modelleri ile ücretsiz proje desteği ile hizmeti veriyoruz.

Ticari ofis halıları,m2 üzerinden fiyatlandırılarak satışı yapılır ve zemin yüzeylerinde çok fazla renk ve desen seçeneklerine sahiptir.

Özel bir teknoloji ile üretilen statik kontrol sistemine sahip karo halılar, hem bireyleri hem de ofis donanımlarını korumaktadır.Bu sebeple karo halılar,çalışma alanlarındaki ses kontrolünün sağlanması ve çalışma verimliliğinin arttırılması açısından da önemli bir yere sahiptir.


Küçükyalı Halıcı Karo Halı Ofis Halısı Modelleri Ve Fiyatları

KARO HALI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Özellikle Ticari mekan zemin kaplama çözümü olarak Karo Halı uygulaması, kalite, renk ve desen çeşitliliği açısından günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama malzemesi olarak öne çıkmış bulunmaktadır.

Ekonomik ama ve zarif. Koleksiyonumuz mükemmel bir şekilde taleplerinizi karşılar. Ekonomik 50cm x 50cm incati karo halılar  yeni ofis kiralamalarında ve zemin yenilemelerinde ekonomik bir üründür.

Classic, bitümen tabanlı olup, hiç bir çözücü ve PVC içermez, doğa dostu bir tabana sahiptir, nem rutubet oluşturmaz ve halının altında oluşacak bakterilere zemin oluşturmaz. Özeillikle rutubetli mekanlarda bakteri üremesine imkan tanımayaz. Mevcut olan 10 renkte % 100 çözelti boyalı polipropilen ile üretilen ürün bakımı ve temizlemesi kolay bir üründür.

Kadıköy Karo Halı Montajı, Kadıköy Karo Halı Fiyatları, Kadıköy Karo Halı Firması, Kadıköy Ofis Halı Fiyatları, Kadıköy Karo Halı Ustası, Kadıköy Cami Halısı Fiyatları

Test Sertifikalar

Teknik Spekt – İndir

Kadıköy Karo Halı Otel Halısı Cami Halısı Hizmet Verdiğimiz Semt Mahalleler

KADIKÖY İLÇESİ »KADIKÖY MERKEZ KARO HALI FİYATLARI »ACIBADEM »BOSTANCI »CADDEBOSTAN »CAFERAĞA » DUMLUPINAR» EĞİTİM »ERENKÖY »FENERBAHÇE »FENERYOLU OFİS HALISI»FİKİRTEPE » GÖZTEPE » HASANPAŞA » KOZYATAĞI »KOŞUYOLU »MERDİVENKÖY »ODOKUZMAYIS »OSMANAĞA » RASİMPAŞA »SAHRAYICEDİT »SUADİYE »ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ-SEMTİ

TIKLA HEMEN ARA