Beşiktaş Karo Halı Fiyatları

Performence Karo Hali

özellikle ofis,otel ve konferans salonları için tercih edilen karo halılar yumuşak zemin kaplamaları arasında modüler çözüm sunan bir ürün kategorisi.Avrupa standardı olarak 50×50 cm’lik parçalar halinde üretilen,taşıması ve döşemesi kolay karo halılar ticari zeminlerde rulo halıların bütün akustik ve ısı yalıtım avantajlarını hatta daha fazlasını da sunuyor.Ticari mekanlarda sonsuz tasarım imkanı veren karo halı kategorisinin altında iplik, ticari dayanım ve ebat farklarına göre farklı çeşitlerde ürünler sunuluyor.


Özellikle Ticari mekan zemin kaplama çözümü olarak Karo Halı uygulaması, kalite, renk ve desen çeşitliliği açısından günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama malzemesi olarak öne çıkmış bulunmaktadır.
Mekanınızda estetiğe ve esnekliğe önem veriyorsanız, konfor arıyorsanız, hijyen sizin için olmazsa olmaz bir koşulsa kullanmanız gereken karo halı olacaktır.

Performence Karo Hali

Ekonomik ama ve zarif.Koleksiyonumuz mükemmel bir şekilde taleplerinizi karşılar.Ekonomik 50cm x 50cm incati karo halılar  yeni ofis kiralamalarında ve zemin yenilemelerinde ekonomik bir üründür.Classic, bitümen tabanlı olup,hiç bir çözücü ve PVC içermez,doğa dostu bir tabana sahiptir,nem rutubet oluşturmaz ve halının altında oluşacak bakterilere zemin oluşturmaz.Özeillikle rutubetli mekanlarda bakteri üremesine imkan tanımayaz.Mevcut olan 10 renkte % 100 çözelti boyalı polipropilen ile üretilen ürün bakımı ve temizlemesi kolay bir üründür.

Beşiktaş Karo Halı Montajı,Beşiktaş Karo Halı Fiyatları,Beşiktaş Karo Halı Firması,Beşiktaş Ofis Halı Fiyatları,Beşiktaş Otel Halı Desenleri

Test Sertifikalar

Performence 1

Teknik Spekt – İndir

Similar Posts