Beykoz Laminat Parkeci scaled

Beykoz Parkeci Ustası

Beykoz Laminat Parkeci

Günümüzde mekanlarında ekonomik ve uzun ömürlü değişimler gerçekleştirmek isteyenler Beykoz Laminat Parkeciyle yoluna devam ediyor. Stilinize uygun seçeceğiniz parkeler, Beykoz Laminat Parkecinin uzman kadrosunun sihirli ellerinde şekil alıyor ve mekanınıza yeni bir görünüm kazandırıyor. Evinizin duvar, kapı ve pencerelerine uygun seçilecek parkeler misafirlerinizde derin etkiler bırakır, stilinizi belirgin hale getirir. Tercihiniz hangi parke modeli olursa olsun mekanınıza yeni bir kimlik kazandırmış olursunuz.

Beykoz Parkeci

Popüler Ürün: Derzli Parkeler

Son zamanların oldukça gösterişli ve çokça tercih edilen ürünü derzli parkelerdir. Parkelerin birbirlerine “V” şeklinde geçirilmesiyle oluşan bu model ile şık ve özenli bir görünüm elde edersiniz. Derzli parke kullanımında dikkat etmeniz gereken birkaç unsur bulunmaktadır:

  • Evinizdeki bazı eşyalar parkenin dokusuna zarar verebilir. Mobilyalarınızı sürümek ya da ittirmek yerine nazikçe zeminle temas ettirmeden taşımanız yeterli olacaktır. Böylece zarar görmemiş ve yıpranmamış yüzeyler uzun seneler boyunca kullanacağınız parkelere dönüşür.
  • Parke temizliğini yaparken elektrikli süpürgelerin parke kullanımı için özel tasarlanmış başlıklarını kullanmak akıllıca olacaktır.
  • Yüzeyini silerken ağır kimyasallar kullanmak yerine doğa dostu, pratik veiçerik olarak temiz ürünler kullanmaktır.

Derzli parkeler derzsiz parke çeşitlerine göre daha geniş bir görüntü sağlar. Kullanacağınız renkler ve süpürgeliklerle de tamamlanmış bir kombinasyon elde edersiniz. Açık renkli parkeler ile derin ve geniş alanlar oluşturabilirken, koyu renkli parkeler ile sınırları belli butik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Nemli ortamlarda bile kullanımı konforlu olan derzli parkeler, çabuk bozulmayan ve son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünlerdir. Derzli olması sebebiyle istenildiği takdirde kolayca birbirinden ayrılabilir, çıkarılabilir ve farklı alanlara tekrar döşenebilir. Kolay monte edilmesi nedeniyle ticari faaliyette bulunan mekanlarında sıkça tercih ettiği bir üründür. Suya dayanıklı yapısı sayesinde suyun sürekli kullanıldığı mutfak ve banyolarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Derzli Parke Fiyatları Bütçeme Uygun mu ?

Derzli parke fiyatları, derzsiz parke fiyatlarında olduğu gibi kalınlık ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Örneğin insan giriş çıkışının yoğun olduğu büyük alışveriş merkezleri ya da ofis gibi yerlerin çabuk yıpranmaması adına uygun kalınlıkta parke seçilmesi önemlidir. Aklınıza takılan diğer tüm konular gibi bu konuda da profesyonel desteğimiz için firmamıza ulaşmayı deneyebilir, değişiminize öncülük etmemiz için bizi tercih edebilirsiniz.  

Similar Posts