Beylerbeyi Halıcı Zemin Kaplama Karo Halı Duvardan Duvar Halı Modelleri

Mekanınızda estetiğe ve esnekliğe önem veriyorsanız,konfor arıyorsanız, hijyen sizin için olmazsa olmaz bir koşulsa kullanmanız gereken karo halı olacaktır

[instagram-feed]

KARO HALI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Liderparke Dekorasyon olarak onlarca farklı İstanbul stoklu karo halı fiyat ve modelleri ile ücretsiz proje desteği ile hizmeti veriyoruz.

Ticari ofis halıları,m2 üzerinden fiyatlandırılarak satışı yapılır ve zemin yüzeylerinde çok fazla renk ve desen seçeneklerine sahiptir.

Özel bir teknoloji ile üretilen statik kontrol sistemine sahip karo halılar,hem bireyleri hem de ofis donanımlarını korumaktadır.Bu sebeple karo halılar,çalışma alanlarındaki ses kontrolünün sağlanması ve çalışma verimliliğinin arttırılması açısından da önemli bir yere sahiptir.


Beylerbeyi Karo Halı Modlleri

KARO HALI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Özellikle Ticari mekan zemin kaplama çözümü olarak Karo Halı uygulaması, kalite, renk ve desen çeşitliliği açısından günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama malzemesi olarak öne çıkmış bulunmaktadır.

Ekonomik ama ve zarif.Koleksiyonumuz mükemmel bir şekilde taleplerinizi karşılar.Ekonomik 50cm x 50cm incati karo halılar yeni ofis kiralamalarında ve zemin yenilemelerinde ekonomik bir üründür.Classic, bitümen tabanlı olup,hiç bir çözücü ve PVC içermez,doğa dostu bir tabana sahiptir,nem rutubet oluşturmaz ve halının altında oluşacak bakterilere zemin oluşturmaz.Özeillikle rutubetli mekanlarda bakteri üremesine imkan tanımayaz.Mevcut olan 10 renkte % 100 çözelti boyalı polipropilen ile üretilen ürün bakımı ve temizlemesi kolay bir üründür.

Beylerbeyi Karo Halı Montajı,Beylerbeyi Karo Halı Fiyatları,Beylerbeyi Karo Halı Firması,Beylerbeyi Ofis Halı Fiyatları,Beylerbeyi Karo Halı Ustası 

Test Sertifikalar

Teknik Spekt – İndir

Beylerbeyi Zemin Kaplama Karo Halı Hizmet Verdiğimiz Semt Mahalleler…

Similar Posts