İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Bostancı İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Bostancı Oda Kapısı Modelleri Ve Fiyatları

Bostancı kapı modelleri ile genel kapı anlayışının ötesine geçen ve en yeni üretim tekniklerinden faydalanılarak üretilen ürünleri sadece memnuniyeti ön planda tutarak hizmete sunar. Klasik ya da modern tarzlara uygun, her türlü renk ve tasarımda olan bu düzenekler odaları daha yaşanılır kılar. Bütünlük sağlayan zarif görünümlü kasaları ve kullanışlı kapı kolları sayesinde bir evin vazgeçilmez eşyası anlamına gelmiştir. Kanatlı seçenekleri de bulunan bu ürünler genel olarak ahşap, metal ve MDF kullanılarak üretilir.

Kapı Çeşitleri Nelerdir?

  • Kapı çeşitleri bir evin genel tarzına ve kullanılacak alanın amacına uygun şekilde tasarlanır. Bir kapının malzemesi odanın genel dekorasyonuyla uyumlu olmalıdır. Aynı zamanda sağlığa uygun materyaller kullanılarak üretim standartlarının gereklerini yerine getirmelidir. En çok tercih edilen çeşitlerin listesi şu şekildedir: Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

Melamin Kapı Nedir?

Melamin kapı, organik bir bileşik olan melamin isimli bir maddenin belli bir sayıda preslenmesi sonucu ortaya çıkan oldukça dayanıklı ve şık ürünlerdir. Ahşap bir çerçevenin melamin levhalar ile doldurulması sonucu oluşan ürünlerdir. En çok dayanıklı bir yapıda olması ile bilinen bu ürünler darbelere karşı sağlamdır. Dış etmenlerden deforme olmayan yapısı sayesinde uzun seneler kullanılabilir. Montaj işlemi ise işinin ehli olan bir usta tarafından kusursuz ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Alanında uzman olan firmamız profesyonel ekibi ile hiçbir alana zarar vermeden bu işlemi gerçekleştirir. Faydalanmak için hemen iletişime geçebilir merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bostancı Bölgesinde İç Mekan Kapı Montajı Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts