İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Caddebostan İç Mekan Kapı Modelleri

Caddebostan Kapı Modelleri

Caddebostan kapı modelleri konusunda güven veren yaklaşımlarıyla alanında yenilikçidir. Değişimlere uyum sağlayan, çağın gerisinde kalmadan en yeni modelleri bünyesinde barındıran firmamız, yaşam alanlarınızın bir parçası olmak için sürekli kendini geliştirmektedir.

Dekorasyon ürünleri arasında büyük öneme sahip olan bu ürünler farklı modelleriyle de şık ve estetik görünen ögelere dönüşür. Farklı desen, renk ve dokuda üretilen modeller, kişisel zevklere göre şekillenir. Kullanılacak alanın genel atmosferi, seçimlerde çokça yardımcı olur.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDA 100 LAKE BEYAZ

VDA_100_LAKE_BEYAZ

VDA_100_MODERN_ANTRASIT

VDA 100 MODERN ANTRASIT

İç Mekan Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Yaşam alanlarına uygun seçim yapabilmek için kapı çeşitleri konusunda bilgi sahibi olmak işinizi kolaylaştırabilir. Çeşitler, kullanılan ürünlerin farklı yoğunluklarda ve üretim şekillerine göre değişkenlik gösterir. Genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar  

Melamin Kapı Modelleri

Son zamanlarda pratik kullanım sağlaması ve şık bir görüntü oluşturması sebebiyle en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Hazır kapı panelleriyle üretilen bu kapılar aynı zamanda ekonomik olduğu için de bütçe dostu ürünlerdir. Çoğunlukla geometrik desenlerin ağırlıklı olarak kullanıldığı bu modeller evlerin salonlarında tercih edilmektedir. Aynı zamanda hafif yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Ölçüleri düzgün alınmış kapının montaj aşaması da oldukça önemlidir. Çoğunlukla standart ölçülere sahip olan kapılarda hatalı uygulamalar kapının tam açılıp kapanmasına engel olur. Bu anlamda profesyonel destek almak için firmamızı arayabilir, alanında uzman ekiplerimizin birikimlerinden faydalanabilirsiniz.

Caddebostan Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts