İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Cevizli İç Mekan Kapı Modelleri

Cevizli Kapı Modelleri

Cevizli kapı modelleri konusunda kendini yenilemek ve çıkan her yeni ürünü koleksiyonuna eklemek adına trendleri yakından takip eder. Modeller klasik ve çağdaş desenlerden oluşur. Odalara uygun şekilde seçilen oda kapısı modelleri iç dekorasyonda ön plana çıkar. Geçmişe kıyasla önemli bir tasarım öğesi haline gelen kapılar farklı yüzey kaplamalarıyla da dikkat çeker.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDA 10 LAKE BEYAZ

VDA_10_LAKE_BEYAZ

VDA_06_LAKE_BEYAZ

VDA 06 LAKE BEYAZ

Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Son zamanlarda kapı çeşitleri sayısı arttığı için karar vermek oldukça zor hale geldi. Çeşitliliğin yanı sıra işlevsel olarak da kullanılan bu dekorasyon öğeleri yaşam alanlarının gözdesidir. Bazı çeşitler şu şekildedir:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

Aynı zamanda kolay temizlenebilir yapıda olmaları, yaşam alanlarında kullanılabilmeleri için avantajlı bir durumdur. Ağır kimyasallar içermeyen arap sabunu gibi basit malzemeler ile hızlıca etkili bir temizlik sağlanır. Böylece oluşan parmak izleri, camlarda meydana gelen puslu görünümden kurtulmuş olursunuz.

Kapı Fiyatları Ne Kadardır?

Kullanılan malzemeler ve işçilik kapı fiyatları konusunu etkileyen temel şeylerdir. Kapının kalınlığı, kulpu, kilit sistemleri ve kasası bir bütün olarak ele alındığında ancak maliyetler belirlenebilir. Her üründe olduğu gibi kapılarda da kalite ve sağlamlık fiyatları arttıran ya da azaltan özelliklerdir.

Bu noktada hedef uygun fiyatlara kaliteli ürünler almaktır. Aynı zamanda ürünün düzgün bir şekilde montajının yapılması gerekir. Kasaya ya da duvarlara verilen zararın geri dönüşü olmayabilir. Kapı konusunda markalaşan firmamız size destek vermek için hazır durumdadır. Hemen bir randevu oluşturmak için iletişime geçebilirsiniz.

Cevizli Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts