Darica Laminat Parkeci

Darıca Parkeci Laminat Parkeci

Darıca Laminat Parkeci

Ülke genelinde değişen ekonomik yaşam standartları sebebiyle pek çok kişinin tercihleri evrilmiş ve yön değiştirmiştir. Darıca Laminat Parkeci bu değişime uyum sağlayarak gerek ürün çeşitliliği ve kalitesiyle gerekse de tüm bunların montajında tek isim olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni nesil laminatlar, modern hayatın koşuşturmacasına takılan ve zamanı bir türlü yetiştiremeyenleri parke temizliği konusunda yormaz aksine yorucu olan bu süreci pratik ve keyifli hale getirir. Kolay çizilmeyen ve bozulmayan yapıları sayesinde uzun yıllar sağlam bir şekilde kalabilir. Isı yalıtımı sayesinde zorlu kış vakitlerini soğuktan etkilenmeden atlatır ve dünyayı keşfe çıkan bebeğinizi her fırsatta üşütebilir korkusuyla yerden kaldırmak zorunda kalmazsınız.

Çamsan-Silver-Aras-Meşe-Modeli

Mekan Özelliklerine Göre Parke Renkleri

Parkelerinizin seçiminde önemli özelliklerden birkaçı:

  • Tarzınıza uygun olması
  • Kalitesi ve sağlamlığı
  • Kullanılacak alanlara göre seçim yapılması
  • Yaşam alanınızla uyumlu parke renkleri

Parke rengini seçerken evin genel dekorasyonu size yardımcı olabilir. Mobilyalarınıza uygun seçilen zemin kaplaması evinizi doğrudan daha şık ve ihtişamlı gösterir. Parça bütün ilişkisi düşünüldüğünde doğru zeminde eski mobilyalarınız sanki yeni alınmış gibi durur, ön plana çıkar. Parke modellerini genel olarak açık ve koyu renk olarak kategorize ettiğimizde açık renkli parkeler mekanı olduğundan geniş gösterirken koyu renkli parkeler ise dar ve küçük gösterebilir. Aynı zamanda evinizin hangi noktalardan ışık alarak aydınlandığı da parke rengini seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur.

Parke Renklerine Uygun Süpürgelik Seçimi

Lake Supurgelik S 11

Sizi yansıttığını düşündüğünüz parkeleriniz uygun süpürgelik seçimiyle tamamlanmış olur. Kimi zaman parkelerinizle aynı tonlarda, kimi zaman zıt tonlarda, kimi zamanda evinizin genel atmosferine göre seçilebilir. Parke ve duvarın birleşim yerlerine uygulanan hoş bir süpürgelik montajı genel görünümü farklı boyutlara taşıyabilir. Süpürgelik montajında dikkat edilmesi gereken birkaç öge bulunur. Yanlış uygulana yöntemler hem duvarlarınıza hem de parkelerinize zara verebilir.

Uygulama yapılmadan önce duvarlarda bulunan pürüzlerin giderilmesi gerekir. Böylece dengesiz ve çıkıntılı görünüm ortadan kaldırılmış olur, parkelerin devamını sağlayan bir bütünlük elde edilir. Süpürgeliklerin sağlam bir şekilde monte edilebilmesi için çiviler ve bazı amacına uygun yapıştırıcılar kullanılır. Tüm bunları titizlikle yapan bir uzman kadromuz mevcuttur. Sizler de bunu tecrübe etmek isterseniz hemen firmamıza ulaşın, kendinizi deneyimli ellerin işçiliğine bırakın.

Similar Posts