Dragos İç Mekan Kapı Modelleri

Dragos Oda Kapısı Modelleri

Dragos kapı modelleri konusunda zarif ve modern detayları ile yaşam olanaklarınızı tamamlar. Özellikle iç kapı modelleri ile yaratacağınız farklı dekorasyonlar sayesinde estetik bir tasarım oluşturursunuz. Çeşitli renk ve desenleri ile farklı amaçlar için kullanılan odaların baş öğesi olan bu ürünler aynı zamanda işlevsel özellikleri ile de ön planda olmayı başarır. Son zamanlarda ses ve ısı konusunda gelişen teknolojiler sayesinde oldukça başarılı bir duruma gelmiştir.

VDA 100 MODERN ANTRASIT

VDA_100_MODERN_ANTRASIT

VDA_80_LAKE_BEYAZ

VDA 80 LAKE BEYAZ

Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Kapı çeşitleri nelerdir sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

Odanıza uygun tercih edeceğiniz bu kapıların desenleri ve diğer yan öğeleri farklılıklar gösterebilir. Kimi modelde kullanılan geometrik desenler ön planda iken başka bir modelde kalın ve geniş panel tasarımlar kullanılabilir. Kimi modelde kullanılan geometrik desenler ön planda iken başka bir modelde kalın ve geniş panel tasarımlar kullanılabilir. Bazı modellerde cam kullanılırken bazılarının sadece bir kısmında tercih edilebilir. Yaşam alanlarınızın genel atmosferi uygun bir çeşidi seçmenize yardımcı olur. Geleneksel yada modern desenlerden oluşan modeller ile dikkat çeken iç mekan tasarımları oluşturmanız mümkündür.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kapı Fiyatları Ne Kadardır?

Kapı seçiminizi yaptıktan sonra sıradaki konu kapı fiyatları ne kadardır sorusudur. Ürünlerin oluşum malzemesinin yerli yada ithal oluşu, kalınlığı yada inceliği, camlı ve camsız oluşu, fazladan istenilen ek malzemeler ile işçilik durumlarının olması gibi pek çok şey maliyetlerini etkiler. Bu anlamda firmamız üstün kalite ve güvence ile size yardımcı olmak için hazır durumdadır. Ürünlerin montajını da profesyonelce yapan ekibimiz sayesinde kaliteli bir hizmetten faydalanmış olursunuz. Bu hizmet için hemen iletişime geçebilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Dragos Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts