Woman Painting2

Fikirtepe Boyacı Ustası Fikirtepe Boyacı

Fikirtepe Boyacı Ustası Boya Badana Ustası Tadilat Firmaları Dekorasyon İşleriniz Uykun Fiyat Kaliteli Hizmet için Bizlere Wep Sitemizden 7/24 Ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN:0538 359 02 66


Fikirtepe Boyacı Ustası olarak İstanbul ve Fikirtepe çevresinde Boyacı Badana hizmet’i vermekteyiz

Temiz ve kaliteli işciliğimizle sizleri memnun etmeye özen gösteriyoruz. İş takibi ve ürün kalitemizle sizlere daha güzel hizmet sunmaktayız.

Woman Painting2

Fikirtepe Boya Badana ustası,ekibimize ekonomik fiyat ve kaliteli hizmet, boya badana işlerinizi yaptırmak için bizi tercih edebilirsiniz.Her türlü Boya,Badana,Dekoratif boya,Sedef boya,Alçı sıva Tadilat Gerek Ustalık İşlerinizde bizi arayabilirsiniz. İnşaat tadilat sektörde yıllardan beri kazandığımız Tecrubeyi Sanatla Bütünleştirdik.Evlerinizde iş yerlerinizde yaşadığınız her türlü mekanlarda Tadilat işlerinde en önemli unsur yapılacak işlerin zamanında ve istenildiği şekilde yapılmasıdır

.Boya yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir ?
.Temizlik,astar,kaliteli boya,kaliteli işçilik

İşinde son derece uzman ekip kadromuzla Tadilat,boya,badana,dekorasyon işlerinde hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin beğenilerini göz önünde bulundurarak en yeni trendleri takip ederek müşterilerimizin hayal ettikleri mekânların kendilerine sunmaktayız.

Yapılan boyanın uzun ömürlü olması kullanımını maliyeti açısından oldukça önem taşımaktadır. Boya badana işlerinde profesyonel ekiplerimiz son derece titiz, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Fikirtepe Tadilat olarak kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti daima öncülüğümüz olmuştur. Birikimlerimiz nakit değil birikimlerimizi devamlı müşterilerimizdir. Çoğu Tadilat Firmaları vardır ki işinden önce daima kazançlarını düşünmektedir ve işlerini gelişi güzel yapmaktadır. Yapılan Tadilat sonunda ise müşteriler hayal kırıklığına uğratmaktadır. Fakat biz Firma olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve bütçesini düşünerek kaliteli hizmet vermekteyiz.

HER TÜRLÜ SORU, GÖRÜŞ & ÖNERİLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.
.Yeni boyanmış bir yüzeyde neden çatlamalar oluşur?
.Çok sıcak havalarda boya uygulamanın sakıncası nedir?
.Direkt güneş ışığı altında boya yapmak neden önerilmez?
.Lekeli ve isli yüzeylerden boyamayla nasıl kurtulunur?
.Boyalar nasıl depolanmalıdır?
.Boyanın yanıcı olma özelliği var mıdır?
.Boyalar hangi oranda inceltilmelidir?
Boyanın, verilen oranlardan fazla inceltilmesi ne gibi sonuçlar doğurur?
.Artan boyalar nasıl saklanmalıdır?

Similar Posts