Site Rengi


Gebze Laminat Parke Fiyatları

Gebze Laminat Parke Fiyatları

Zeminlerimizde mükemmel bir şıklık yaratan laminat parkeler her ortamda mükemmel bir kullanım performansı sunar. Teknolojinin her imkânı kullanılarak hazırlanan laminant parkeler ortamlarda hem kalıcılık sağlar hem de kullanıcılarına son derece modern ortamlar yaratır.

Evlere döşenme işlemi sırasında uygulanan malzemeler her daim en kaliteli ürünlerden seçildiği için üst düzey kalıcılık sağlar. Gerçek parke ustaları ile yapılan laminant uygulama işleminde her bir parça birbiri ile tam uyumlu şekilde zemine döşenir ve kalıcılığı artar. Gebze parke uygulamaları her zemine en uygun laminant parke modelini seçer ve sizler için kusursuz bir kullanım alanı yaratır.

Gebze Laminat Parke Montajı acil parkeci arıyorsanız hemen arayın! Söz verilen saat’de ve zamanda yanınızda olalım. Ayrıca Sistre Cila Parke Silim Süpürgelik Parke Tamiri Derzli Parke Islak Zemin Parkesi Suya Dayanıklı Parke Mineflo Duvar kağıdı Halı Karo Halı Halıfleks Merdiven Kaplama Usta Desteğimiz Bulunmaktadır.

Her zaman her yerde; konforu kaliteyi şıklığı Floorpan ile yakalayın. Floorpan Laminat Parke komple bir yer döşemesi sistemi olarak Avrupa standartlarında AC3 seçenekleriyle üretilir.

0538-359-0266 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

LAMİNAT PARKE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


[metaslider id=2728]

GENEL ÖZELLİKLERİ

Laminat parke üretiminde kullanılan kağıt katmanların emprenyesi en son teknolojik donanımlı makinalarda yapılmaktadır. Emprenye işlemi esnasında aşınma, çizilme, UV ışınlarına dayanım, parlaklık, rutubet dayanımı kazandıracak kimyasallar kağıt tabakalarına yüklenirler.

Floorpan Click Laminat Parkenin Üstünlükleri

  • Takılıp sökülme sistemi sayesinde parke panelleri yeniden kullanılabilir.
  • Showroomlar, mağazalar, vitrinler ve fuar alanlarında kısa sürede uygulanır ve dekorasyon değişikliğine imkan verir.
  • Floorpan Click laminat parkenin dört kenarı da emprenye edildiği için neme dayanıklıdır.
  • Hızlı ve kolay montaj özelliğiyle zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.
  • Tutkalsız montaj sistemi yüzeylerin lekesiz, temiz kalmasını sağlar.
  • Floorpan Click laminat parkenin mükemmel kilitlenme teknolojisi, zamanla açma yapmayan sorunsuz zemin sunar.
  • Floorpan Click laminat parke 5, 10, 15, 25 yıl garanti seçenekleri ile satış sonrası için de avantaj sağlar.

Laminat parke üretiminde orman bakım ve aralama çalışmalarında elde edilen ikincil kısımlar ve plantasyon şeklinde yetiştirilen ağaçlar kullanıldığı için doğal ormanlara zarar verilmez. Bu özelliğiyle laminat parke çevre dostu bir üründür. Laminat parke 4 ana katmandan oluşur.

1) Overlay tabakası laminat parkenin kullanım yerinde karşılaşacağı mekanik tesirlere karşı zırh görevi yapan şeffaf film tabakasıdır.

2) Dekoratif kağıt tabakası ise yüzeyinde değişik ağaç desenleri baskılı, laminat parke ürününe doğal ahşap hissini veren tabakadır.

3) Taşıyıcı levha, HDF ( Yüksek yoğunlukta lif levha )

4) Balans tabakası, HDF levhasının formunu dengeleyen ve aynı zamanda zeminden gelen nem ve rutubet tesirine karşı ürünü koruyan kağıt tabakasıdır.

TIKLA HEMEN ARA