Kadıköy Karo Halı Modelleri– Karo Halı | Ofis Halısı | Karo Halı| Fiyatları

karo 1

Özellikle Ticari mekan zemin kaplama çözümü olarak Karo Halı uygulaması, kalite, renk ve desen çeşitliliği açısından günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama malzemesi olarak öne çıkmış bulunmaktadır.
Mekanınızda estetiğe ve esnekliğe önem veriyorsanız, konfor arıyorsanız, hijyen sizin için olmazsa olmaz bir koşulsa kullanmanız gereken karo halı olacaktır.

Performence Karo Hali

Ekonomik ama ve zarif.Koleksiyonumuz mükemmel bir şekilde taleplerinizi karşılar.Ekonomik 50cm x 50cm incati karo halılar  yeni ofis kiralamalarında ve zemin yenilemelerinde ekonomik bir üründür.Classic, bitümen tabanlı olup,hiç bir çözücü ve PVC içermez,doğa dostu bir tabana sahiptir,nem rutubet oluşturmaz ve halının altında oluşacak bakterilere zemin oluşturmaz.Özeillikle rutubetli mekanlarda bakteri üremesine imkan tanımayaz.Mevcut olan 10 renkte % 100 çözelti boyalı polipropilen ile üretilen ürün bakımı ve temizlemesi kolay bir üründür.

Kadıköy Karo Halı Montajı,Kadıköy Karo Halı Fiyatları,Kadıköy Karo Halı Firması,Kadıköy Ofis Halı Fiyatları,Kadıköy Otel Halı Desenleri

Test Sertifikalar

Performence 1

Teknik Spekt – İndir

Similar Posts