Crown 5

KANLICA TADİLAT DEKORASYON USTASI

Kanlıca Tadilat Dekorasyon: 0538 359 02 66


Kanlıca Tadilat Ustası olarak İstanbul ve Kanlıca çevresinde hizmet vermekteyiz

Temiz ve kaliteli işciliğimizle sizleri memnun etmeye özen gösteriyoruz. İş takibi ve ürün kalitemizle sizlere daha güzel hizmet sunmaktayız.

anahtar

Lider Tadilat Olarak Kanlıca`da Tadilat ve dekorasyon işlerine yerinde keşif yapıldıktan sonra müşterinin istekleri doğrultusunda uygun malzemeler seçildikten sonra fiyatlarımızı metrajları doğrultusunda fiyatlarımızı vermekteyiz. Tadilat ve dekorasyon işlerinde geri dönüş can sıkıntısına neden olur birde tadilat yapılırken müşteri evde oturuyorsa iki taraf içinde can sıkıcı bir iş haline gelmeye başlamaktadır.

rtrt

Geri dönüşlerin olmaması için yapılacak işleri çok iyi belirlenmesi gerekiyor ve bu işi yapacak firmanın çok iyi seçilmesi gerekiyor. Tadilat işlerinde en önemli unsur yapılacak işlerin zamanında ve istenildiği şekilde yapılmasıdır. İşe başlamadan önce 3 boyut çizim gereken işlerin üç boyutunun yapılması gerekiyor. Görselleştirme yapıldıktan sonra yapılacak işler detaylı bir şekilde yazıldıktan sonra işin süreside yazılaraktan karşılıklı imzalanması gerekiyor, sözleşme haricinde işin ortasında istenilen ilave işler işin süresini artırmaktadır. işin süresinin artmaması için işe başlamadan önce yapılacak işlere çok iyi karar vermemiz gerekmektedir.

Evlerinde iş yerlerinde veya yaşadığı her türlü mekanların tadilat yaptırmaya karar verenlerin varacağı tek adres  LİDER TADİLAT 

1 1

Lider tadilat olarak uzun yıllardır tadilat ve dekorasyon işlerinde hizmet vermekteyiz. Lider tadilat olarak İstanbul,Kanlıca ve çevresinde, hizmet vermekteyiz. İşinde son derece uzman ekip kadromuzla tadilat işlerinde hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin beğenilerini göz önünde bulundurarak en yeni trendleri takip ederek müşterilerimizin hayal ettikleri mekânların kendilerine sunmaktayız.

Uzman ekip kadromuzla kaliteden ödün vermeden son derece profesyonelce çalışan ekipmanlarımız ile müşterilerimizin hayalleri ve istekleri doğrultusunda işimizde kazandığımız deneyimlerini de bir araya getirerek yaşadıkları mekânının kullanış biçimine göre dekorasyon ve tasarımlar yapmaktayız.

havz

Ayrıca LİDER TADİLAT olarak müşterilerimizin yaz ayları boyunca en keyif aldıkları yer olan havuzları ve havuz alanların da deneyimlerimiz ile ve bilinçli ekibimizle havuz tadilatındaki bütün uygulama aşamalarını itinalı bir şekilde projelerini çizerek havuzun tadilatını yapmaktayız. Hizmetlerimizi yapmadan önce her zaman 3 boyutlu görsel çalışmalarımız bulunmaktadır. Hizmetlerimizi her zaman yüksek kaliteli malzemeler kullanarak iş teslimi yapmaktayız.

mutfak dekorasyon5

Evlerinizde de tadilat işlerini itina ile yapmaktayız. Banyo tadilatı, mutfak tadilatı gibi alanlarınızı arzu ettiğiniz dekorasyonlar ile tasarlayarak kısa zamanda tadilat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle evlerinizde kullanmış olduğumuz boyaları seçerken kalitesine dayanıklılık sürecine ve örtücü özelliğine dikkat etmekteyiz. Çünkü uygulanacak boyanın kaliteli olması çok önemlidir. Yapılan boyanın uzun ömürlü olması kullanımını maliyeti açısından oldukça önem taşımaktadır. Boya badana işlerinde profesyonel ekiplerimiz son derece titiz ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Kanlıca Tadilat olarak kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti daima öncülüğümüz olmuştur. Birikimlerimiz nakit değil d birikimlerimizi devamlı müşterilerimizdir. Çoğu Tadilat firmaları vardır ki işinden önce daima kazançlarını düşünmektedir ve işlerini gelişigüzel yapmaktadır. Yapılan tadilat sonunda ise müşteriler hayal kırıklığına uğramaktadır. Fakat biz firma olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve bütçesini düşünerek kaliteli hizmet vermekteyiz.

KANLICA BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ BÜTÜN HİZMETLER

KANLICA MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI YENİLEME

KANLICA  DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

KANLICA  ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

KANLICA  FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME 

KANLICA   KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

KANLICA KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

KANLICA  ELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

KANLICA  ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

KANLICA  KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

KANLICA  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

Kanlıca Banyo dekorasyon ustası,Kanlıca Komple banyo tadilati,Kanlıca Anahtar teslimi Banyo dekoru,Kanlıca Banyo dekorasyon fiyatları,Kanlıca Banyo tadilat ustaları,Kanlıca Banyo Dolapları İmalatı

 

Similar Posts