Crown 5 Kopya

Kavacık Duvar Kağıdı Firması

Kavacık Duvar Kağıdı Firması

duvar kagidi ustasi
Duvar Kağıdı İşine 1972 yılında girdim.1980 yılından bu yana sadece Duvar Kağıdı satışı ve uygulaması yapmaktayım.Serbest piyasada İstanbulun muhtelif semtlerinde ve Türkiyenin dört bir yanında yüzlerce duvar kağıdı referansım olmuştur.Mesleğimi tabiki çok severek yapıyorum.İnsan isterse yapamayacağı hiç birşey yoktur,isterse herşeyin en güzelini yapar.

Ismailcan UstaDuvar kağıdı;Duvar yüzeyine koruma ve dekor amaçlı kullanılan yapı malzemesidir.İç mekan dekorasyonu için kullanılır.Birçok türü ve çeşidi vardır.Mimarinin ve konut sektörünün gelişmesi ile gün geçtikçe duvar kağıtlarına talep artmaktadır.

Uzun yıllar kullanılabilir,Su geçirmez,Nem oluşturmaz,Uygulaması ve temizlemesi kolay bir üründür,Uygulama sırasında zamandan tasarruf sağlar,Dekorasyona yardımcı elemanlardır,Boya işlemi gibi uygulama sonrası koku yapmaz ve mekanı kirletmez Herhangi bir zarar görme durumunda tamir edilebilme imkanı vardır Ses ve ısı izolasyonu sağlar Uygulanan mekana modern bir havaya sokar Malzemeleri doğal olduğu için insan sağlığına zararı yoktur

0532-437-2162 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

DUVAR 2

DUVAR KAĞIDI NASIL UYGULANIR?

1. Genel bir mekanda:Duvar ve tavanda her türlü tadilatın tamamlanması gerekir.Duvar yüzeylerinin kuru ve temiz olması gereklidir.

2. Alçıpan duvar üzerine:Derzlerinin düzgün bir şekilde yapıldığı alçıpanın derz macunu yapılmış ve zımparalanmış olması gereklidir.Duvar üzerine saten alçı macunu uygulanmalıdır.Duvar köşe ve tavan birleşimlerinin düzgün olmalıdır.

3. Çimento ve alçı sıva yapılmış duvara:Duvar yüzeyindeki pürüzleri kapatabilecek şekilde saten alçı uygulanmalıdır.Düzgün bir yüzey elde edene kadar zımparalanmalı daha sonra toz tutmasını engellemek için bir kat primer kullanılmalıdır.

Similar Posts