KIZILTOPRAK ZEMİN KAPLAMA EPOKSİ USTASI

Kızıltoprak Epoksi zemin kaplama ustası teras su yalıtımı ve poliüretan malzeme uygulamaları yapan epoksi firmamız kızıltoprak ve çevre illerde deneyimli ekibi ve son teknoloji uygulama sanatı ile sizlere modern temiz sağlam ve güçlü zeminler ile yapılarınızı işyerlerinizi toplumsal kullanılan ortak alanların hijyenik zeminlere dönüştürmektedir.

EPOKSİ MODDELERİ İÇİN TIKLAYINIZ


[metaslider id = 5631]

Sizde depo otopark hastane labaratuar sanayi kuruluşları oto yıkama ofis ve evlerinizde kullanabileceğiniz zeminleri ağır sanayi alanlarındada kullanılmakta ve fabrika zemin ve makine dairesi zemin kaplama hizmetleride firma bünyemizde ekibimiz ile yapılmaktadır.Çatlak ve göçük düzeltme işlemleri yapılan zeminlerde epoksi zemin uygulamalar pürüzsüz hatasız ve problemsiz olarak sizlere sağlığı ve hijyeni ayağınızı getirmektedir. 

KIZILTOPRAK EPOKSİ PVC ZEMİN KAPLAMA FİRMASI

Termosetler grubundan kimyasal bir reçinedir.Suya,asite ve alkaliye karşı direnci çok iyidir.Zamanla özelliklerini kaybetmez. Epoksi zemin kaplama reçinesindeki tekil moloküller (monomers) kürlenme ajanı ile birleşerek uzun zincirleme molekül bağları oluşturur (polymer). Bu birleşim; karışım kürlendiğinde sert bir polymer meydana getirir.Genellikle iki bileşenli olan epoksiler,diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı halden katı hale geçer ve takip eden ortalama 24 saat içinde kurumaya başlar.Yaklaşık 7 gün içinde tam sertliğe ulaşır.En yaygın olarak kullanılan epoksi grubu, zemin kaplaması olarak kullanılan gruptur.

EPOKSI ZEMIN KAPLAMA UYGULAMALARININ GENEL OZELLIKLERI SOYLE SIRALABILIR

  • Kimyasallara karşı dayanıklıdır.
  • Sürtünmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı zeminler oluşturur..
  • Dekoratif uygulamalarda geniş bir renk yelpazesine sahiptir..
  • Kolay temizlenir, hijyeniktir. Agrega ilavesi ile kaymaz bir zemin elde edilebilir.
  • Yağ ve kimyasallara karşı dirençlidir.
  • Estetiktir.
  • Solvent içermez.

Epoksi,genel olarak,beton zeminlerin partiküler bir kaplama düzlemi oluşturulmak sureti ile korunması,tamiri ve dekoratif bir görünüm verilmesi amacıyla kullanılan bir ürün grubudur.Bu özelliklerinden dolayı,çok geniş bir alanda sağlam dekoratif sıhhi kimyasal ve fiziksel dayanımları çok yüksek hem uygulama ve hem de sonraki kullanım ömrü içinde insan sağlığına zararsız zeminlerin imalatında her geçen gün daha da artan bir taleple kullanılmaktadır. Yapı sektörünün her geçen gün daha bilimsel ve teknolojik metotlara yönelmek ihtiyacı, uzmanlaşmış bilimsel ve teknik kadrolarla üretilen ve uygulanan ürünlerin daha da yaygılaşarak kendilerine zemin hazırlaması şansını ve zorunluluğunu dayatmaktadır. Bu çerçevede epoksi ürün grubu gelecekte çok daha fazla tanınacak, kullanılacak ve sevilecek “modern” yapı malzemelerinin başında gelmektedir.

KIZILTOPRAK epoksi boyası epoksi boya çeşitleri epoksi firmaları epoksi firması epoksi fiyatları epoksi fiyatı epoksi kaplama epoksi kaplama firmaları epoksi kaplama fiyatları epoksi kaplamalar epoksi kaplama nasıl yapılır epoksi kaplama servisi epoksi kaplaması epoksi kaplama çeşitleri epoksi kullanım alanları epoksi kullanımı epoksi maliyeti epoksi nasıl kaplanır epoksi nasıl uygulanır epoksi nedir epoksi nerelerde kullanılır epoksi uygulama epoksi uygulaması epoksi yaptırma ücreti epoksi zemin epoksi zemin kaplama epoksi zemin kaplama firmaları epoksi zemin kaplama fiyatları epoksi zemin kaplama maliyeti epoksi zemin kaplama nedir epoksi zemin kaplaması epoksi zemin kaplaması nedir epoksi zemin uygulama epoksi çeşitleri epoksi şirketleri saydam epoksi zemin kaplama

KIZILTOPRAK BETON SİLME EPOKSİ PVC ZEMİN KAPLAMA  HİZMET VERDİĞİMİZ SEMT MAHALELER

Similar Posts