İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Libadiye İç Mekan Kapı Modelleri

Libadiye Oda Kapısı Modelleri

Libadiye Kapı Modelleri ile yaşam alanlarına kattığı estetik dokunuş sayesinde kapının dekorasyondaki yerini adeta değiştirir. Sadece giriş ve çıkışlar için kullanılan bir düzenek olmaktan öte iç mimaride farklı modellerinden faydalanılarak şık bir atmosfer yakalanır. Simetrik ya da simetrik olmayan ince desenli modeller çoğunlukla camsız tercih edilir. Camlı modellerde aralarına kullanılan ince çıtalar ile zarif bir görünüm elde edilir. Salonlar için ise kanatlı ve camlı modeller popüler ürünler arasındadır.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDM SALERNO 50 CAMLI

VDM_SALERNO_50_CAMLIa

VDM_MONTANA_M_10_CAMLI

VDM MONTANA M 10 CAMLI

Oda Kapısı Çeşitleri Nelerdir ?

Oda kapısı,  yaşam alanlarında artık o odanın kullanılabilir olduğunu gösteren bir unsurdur. Salon, mutfak, oturma odası, yatak odası, çocuk odası şeklinde sıralanan odalarda uygun kapı kullanımı oldukça önemlidir. Her yapıdaki kapı her alan için uygun olmaz.

Özellikle yatak odası, banyo ve mutfak için tercih edilen ürünlerin hassasiyetle seçilmesi gerekir. Aksi durumda yanlış kapı seçimi gereksiz masraflara sokabilir. Özenli kilit sistemleri, kasaları ve kullanışlı kapı kolları ile bir dekorasyon ürününden daha fazlasıdır. Ürün çeşitlerine karar verirken şu liste faydalı olabilir:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

Oda Kapısı Fiyatları Ne Kadardır ?

Uygun model ve çeşide karar verdikten sonra bu ürünler için orantılı bütçe ayırmak amacıyla oda kapısı fiyatları konusunda fiyat araştırması yapmak gerekir. Satın alacağınız ürünün sağlığa uygun malzemeler ve kaliteli içerikler ile oluşturulması önemlidir. Amaç uzun ömürlü olan dayanıklı bir ürünü makul bir fiyata bulabilmektir.

Bir de kapıların montaj işlemi  mevcuttur. Montaj işlemi için fazladan istenen ücretin olup olmadığı konuşulmalıdır. Kapı konusunda günden güne büyüyen firmamız size bu konuda da hizmet verir. Daha fazlasını öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Libadiye Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts