Crown 5

Orhanlı Teras Kapatma Çatı Ustası

cati ustasiOrhanlı Çatı yapımında ve çatı izolasyonunda sadece yapıların üstünü bir aksesuar gibi örtmek değil ileride telafisi zor ve maliyetli çatı sistemleri kaynaklı sorunlar ile karşılaşmamak ayrıca çatı yalıtımı ve su yalıtımı kusursuz olarak sağlanarak çatı ısı yalıtımı ileride çatıdaki ısı kaybını minimize ederek yakıt tasarrufu sağlamak olduğu için seçilecek çatı sisteminde yapının konumu,yüksekliği,yapının iklim şarları aldığı yağış oranı,hava akımı ve rüzgar vs. hesaplanarak buna uygun bir çatı sistemi düşünülmelidir.Ev veya ofis fark etmeden her türlü tadilat çatı hizmetleri için firma olarak müşterilerimize hizmet sunduğumuzdan gerekli taleplerde itina ile değerlendirilmektedir.Çatıdan başlayarak, tavan, duvar ve yer olarak tamamlayacağımız tadilatlarda, özel isteklere önem verilip,binanın cephe durumuna göre fikir de sunmaktayız.Güneş ve rüzgârın mekâna yansıması, çatının veya duvarların seçiminde önem taşıyacağından çatıda daha korunaklı duvarlarda izole ve renk seçimlerinde dikkat vurgulanarak müşterilere gerekli açıklamalar yapılmaktadır.

teras kapatmaYapılarda çatı ne kadar önemli ise bir çatı sisteminde çatı su yalıtımı,çatı izolasyonu,çatı ısı yalıtımı,çatı su izolasyonu çatı sistemlerinde bir o kadar önemlidir.Çatı yapımı işinde eğer yeteri kadar çatı izolasyonu yapılmamışsa bina yeni bile olsa çok kısa zamanda çatı yalıtımı kaynaklı sorunlar çok kısa bir süre içerisinde ortaya çıkabilmektedir. Aslında buda çatı fiyatları düşünülerek yapıldığından genelde ucuz çatı malzemeleri kullanılması edeniyle çatı sisteminde gereği kadar çatı izolasyonu ve çatı ısı yalıtımı yapılmadan çatı yapımı uygulanmaktadır.

Çatı izolasyonu ve çatı sisteminin tamamı aslında binaların yapımı sırasında binaların toplam maliyetinin yaklaşık olarak %5’lik bir kısmını oluşturmasına rağmen inşaat işi yapan firmaların bu çatı fiyatları ile ilgili olan kısmını minimize etmek için kalitesiz çatı malzemeleri ve bilinçsiz çatı uygulamaları nedeniyle daha bina kullnılmaya yeni başlanmış hatta çatı sistemi üzerinden bir kış bile geçmeden yapı kullanıcılarını çeşitli çatı sorunları ile karşı karşıya getirmektedir.

Çatılar yapıların inşaat maliyetleri içinde çok küçük bir yüzdelik dilim içinde yerini alır lakin binalar yapılıp kullanılmaya başlandığında binalarda yapılan genel istatistik sonuçlarında çatı sistemi sorunları ve çatı yalıtım şikayetleri ile %90 lara varan çatı sistemi problemleri ile 1. sırada bulunur. Anlaşma çerçevesinde, firmamızın ekip ve ekipmanlarını kullanarak, alanın büyüklüğü ve genişliği yapılacak işlem göz önünde bulundurularak, tahmini bitiş süresi ile ilgili bilgi verilmektedir. Çatı tadilatı ve çatı yenileme hizmetleri, mutfak, banyo, ya da dış cephe gibi ayrımlarla da yapılabildiğinden ihtiyaç duyulan bölgelere göre de ayrılabilmektedir.

Çatı ile ilgili çok çeşitli çatı izolasyon malzemeleri bulunmaktadır.Kaliteli çatı malzemeleri zaman zaman bilinçsiz çatı ustalarının yanlış uygulamaları nedeniyle boşa gitmekte ve istenilen çatı izolasyonu sağlanamamaktadır.
Çatı ile ilgili sorununuz varsa ücretsiz keşif yapmaktayız.Çatı sistemleri hakknda bilgi vermekteyiz.Bu bilgiler doğrultusunda sistemi müşteriler seçmektedir.

Orhanlı Çatı Firması,Orhanlı Çatı Ustası,Orhanlı Çatı Tamiri,Orhanlı Çatı İzolasyonu,Orhanlı Teras Kapatma hizmetleri ile firmamızdan çatı ile ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz.

 

Similar Posts