parke-fiyatlari-pendik

Pendik Laminat Parkeci

Pendik Laminat Parkeci

Son zamanlarda yaşam alanlarında değişikliğe gitmek isteyenlerin uğrak adresi Pendik Laminat Parkeci olmuştur. Pendik Parkeci, konumu itibariyle de erişilmesi kolay ve rahattır. Beğenmediğiniz ya da artık sıkıldığınız parkelerinizi değiştirmek istiyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz. Sizi yansıtmadığını düşündüğünüz döşemeler yerine zevkinize hitap eden modern döşemeler yaşam alanınıza yeni bir soluk katar. Donuk ve ruhsuz atmosferi bir anda albenili ve keyifli hale getirir. Böylece yaşam alanınızın enerjisini dönüştürmüş olursunuz.

Parke Modelleriyle Etkili Tarz Yaratma

Zemininizde yapacağınız ufak değişimler ile büyük etkiler yaratabilirsiniz. Seçeceğiniz tarzınıza uygun bir parke modeli düşündüklerinizin de ötesinde size özgün, şirin ve sempatik bir mekan yaratabilir. Kullanacağınız diğer birkaç aksesuarla da karakteristik kompozisyonlar oluşturabilirsiniz.

Yeni bir ortama girdiğinizde ilk gözünüze çarpan şeylerden birisi de ortamın zemin rengidir. Dolayısıyla sizde o etki ve izlenimi bırakan şey kullanılan parke renkleridir.   Koyu renkler ile resmiyet ve ciddiyeti yansıtabilirken, açık renklerle de ferah ve düzenli bir görünüm elde edersiniz. Doğadan ilhamını alan ahşap döşemelerle küçük ve kullanışsız alanları havadar ve aydınlık hale getirebilirsiniz. Size de bu minimalist ve sade görünümün oluşturduğu konseptin keyfini çıkarmak kalır. Kim naif ve hoş tasarımlarla donatılmış bir yaşam alanını tercih etmez ki?

Camsan Avangard Asi Mese 2

Döşemelerinizin Tamamlayıcısı: Parke Süpürgelikler

Parke süpürgelikler, zemin kaplamalarınızın adeta tamamlayıcısı durumundadır. Sadece duvar ile parke arasında oluşan boşluğu doldurmaz aynı zamanda bir bütünlük sağlayarak şık görünümüyle gözlerinize de hitap eder. Parkenize uygun seçeceğiniz süpürgeliklerle stilinizi yansıtırken parke ve süpürgelik uyumunun da önemini fark edeceksiniz.

Diğer önemli bir konu da hem bütçenize hem tarzınıza hem de parkenize uygun olduğunu düşündüğünüz süpürgeliklerin montaj aşamasıdır. Bu işlem de firmamızın uzman kadrosuyla ehil ellerle gerçekleştirilir. Yüzeylere zarar vermeden hızlı ve profesyonel bir şekilde montaj işlemi gerçekleştirilmiş olur. Bu aşamada işinde amatör olan kişilerle çalışıldığında parkelerinizin, duvarlarınızın ve süpürgeliklerin zarar görmesi oldukça olası bir durumdur.

Telafisi mümkün olmayan derin doku yıpranmalarıyla karşılaşmamak adına alanında yetkin ve beceri sahibi kişilerle çalışmak akıllıcadır. Hem böyle bir mağduriyeti yaşamamak hem de alanında yetkin kişilerle çalışmanın keyfine varmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Similar Posts