tadilat_!

Pendik Tadilat Ustası

Lider Dekorasyon Olarak,Pendik’de  Tadilat ve dekorasyon işlerine yerinde keşif yapıldıktan sonra müşterinin istekleri doğrultusunda uygun malzemeler seçildikten sonra fiyatlarımızı metrajları doğrultusunda fiyatlarımızı vermekteyiz. Tadilat ve dekorasyon işlerinde geri dönüş can sıkıntısına neden olur birde tadilat yapılırken müşteri evde oturuyorsa iki taraf içinde can sıkıcı bir iş haline gelmeye başlamaktadır.

Geri dönüşlerin olmaması için yapılacak işleri çok iyi belirlenmesi gerekiyor ve bu işi yapacak firmanın çok iyi seçilmesi gerekiyor. tadilat işlerinde en önemli unsur yapılacak işlerin zamanında ve istenildiği şekilde yapılmasıdır. İşe başlamadan önce 3 boyut çizim gereken işlerin üç boyutunun yapılması gerekiyor. Görselleştirme yapıldıktan sonra yapılacak işler detaylı bir şekilde yazıldıktan sonra işin süreside yazılaraktan karşılıklı imzalanması gerekiyor, sözleşme haricinde işin ortasında istenilen ilave işler işin süresini artırmaktadır. işin süresinin artmaması için işe başlamadan önce yapılacak işlere çok iyi karar vermemiz gerekmektedir.

Evlerinde iş yerlerinde veya yaşadığı her türlü mekanların tadilat yaptırmaya karar verenlerin varacağı tek adres LİDER TADİLAT

Lider tadilat olarak uzun yıllardır tadilat ve dekorasyon işlerinde hizmet vermekteyiz. Lider tadilat olarak İstanbul Pendik  ve çevresinde, hizmet vermekteyiz. İşinde son derece uzman ekip kadromuzla tadilat işlerinde hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin beğenilerini göz önünde bulundurarak en yeni trendleri takip ederek müşterilerimizin hayal ettikleri mekânların kendilerine sunmaktayız.

Uzman ekip kadromuzla kaliteden ödün vermeden son derece profesyonelce çalışan ekipmanlarımız ile müşterilerimizin hayalleri ve istekleri doğrultusunda işimizde kazandığımız deneyimlerini de bir araya getirerek yaşadıkları mekânının kullanış biçimine göre dekorasyon ve tasarımlar yapmaktayız.

Ayrıca Lider TADİLAT olarak müşterilerimizin yaz ayları boyunca en keyif aldıkları yer olan havuzları ve havuz alanların da deneyimlerimiz ile ve bilinçli ekibimizle havuz tadilatındaki bütün uygulama aşamalarını itinalı bir şekilde projelerini çizerek havuzun tadilatını yapmaktayız. Hizmetlerimizi yapmadan önce her zaman 3 boyutlu görsel çalışmalarımız bulunmaktadır. Hizmetlerimizi her zaman yüksek kaliteli malzemeler kullanarak iş teslimi yapmaktayız.

Evlerinizde de tadilat işlerini itina ile yapmaktayız. Banyo tadilatı, mutfak tadilatı gibi alanlarınızı arzu ettiğiniz dekorasyonlar ile tasarlayarak kısa zamanda tadilat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle evlerinizde kullanmış olduğumuz boyaları seçerken kalitesine dayanıklılık sürecine ve örtücü özelliğine dikkat etmekteyiz. Çünkü uygulanacak boyanın kaliteli olması çok önemlidir. Yapılan boyanın uzun ömürlü olması kullanımını maliyeti açısından oldukça önem taşımaktadır. Boya badana işlerinde profesyonel ekiplerimiz son derece titiz ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Pendik tadilat olarak kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti daima öncülüğümüz olmuştur. Birikimlerimiz nakit değil d birikimlerimizi devamlı müşterilerimizdir. Çoğu tadilat firmaları vardır ki işinden önce daima kazançlarını düşünmektedir ve işlerini gelişigüzel yapmaktadır. Yapılan tadilat sonunda ise müşteriler hayal kırıklığına uğramaktadır. Fakat biz firma olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve bütçesini düşünerek kaliteli hizmet vermekteyiz.

İLETİŞİM: 0538 359 02 66

 
 

Pendik Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu

İstanbul Pendik Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu,
Pendik Ahmetyesevi Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu,
Pendik Bahçelievler Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Batı Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu
Pendik Çamçeşme Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu
Pendik Çamlık Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Çınardere Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.

Pendik Doğu Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Dumlupınar Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Ertuğrulgazi Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Esenler Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Esenyalı Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.

Pendik Fatih Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Fevziçakmak Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu
Pendik Güllübağlar Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Güzelyalı Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Harmandere Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Kavakpınar Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Kaynarca Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.

Pendik Kurtköy Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Orhangazi Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Orta Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Ramazanoğlu Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu
Pendik Sanayi Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Sapanbağları Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.

Pendik Sülüntepe Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Şeyhli Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Velibaba Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Yayalar Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Yenimahalle Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Yenişehir Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Pendik Yeşilbağlar Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu. 

Similar Posts