KULLANIM SÜRESİ LAMİNE PARKE


Lamine parkenin üst kullanım kalınlığı 4 mm masiftir. Cilasıyla birlikte bitmiş malzemedir. Ayrıca sistre cila gerekmediğinden kullanıma hazırdır. Dolayısıyla masif parke kadar kullanım süresi verebilmektedir.
MASİF MASKE
Masif parkenin üst kalınlığı 5-6 mm’dir. Ağaç ham olduğundan döşenirken yapılacak sistrede bunun 1-2 mm kadar kısmı zımparalanır ve geriye lamine parkede olduğu gibi üst katman yaklaşık 4 mm kalır.

MONTAJ SÜRESİ LAMİNE PARKE


Lamine parkede malzemenin her türlü işlenmesi daha önce fabrikada yapılıp kullanıma hazır hale getirilerek paketlendiğinden montaj işlemi orta büyüklükte bir daire için bir günde tamamlanabilmektedir ve ertesi gün parke kullanıma hazırdır. Uygulama işlemi masif parkeden 8-9 gün daha kısa sürmektedir.


MASİF MASKE


Orta büyüklükteki bir dairenin zeminine masif parke montaj işlemi 1 gün sürer. Tutkalın sertleşmesi için en az 5-6 gün beklenmesi gerekir. Arkasından 3-4 gün gibi bir zaman alacak sistre ve cila işleminden sonra parke teslime hazır hale gelir. Yani işlemlerin tamamı için en az 10 gün montaj süresi gerekmektedir.

PARKELERİN ARALARININ AÇILMASI LAMİNE PARKE


Lamine parkelerde imalat tekniği parçaların suyuna ve sokarısına (birbirlerine dik gelecek şekilde) lamine edildiğinden herhangi bir çalışma söz konusu değildir. Yüzeyde de hoş olmayan görüntüler oluşmaz.


MASİF PARKE


Masif parke havanın nemi, sıcaklığı ve ortamın durumundan maksimum etkilenir. Fazla sıcak ve kaloriferli ortamlarda parkelerin araları rahatsız edecek derecede açılır ve ortamda hoş olmayan bir yüzey oluşur.

Neden Lider Parke’yi tercih etmeliyim ?

Lider Parke farklı renk, desen ve parke modelleri ile sizlere kaliteli, güvenilir, yenilikçi ve çevre dostu parke hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda Lider Parke sizlere sadece parke hizmeti sunmamakta tadilat, estetik müdahaleler ve dekorasyon alanlarında hizmet vermektedir. Profesyonel bir firmanın kusursuz ve eksiksiz hizmeti ile yaşama alanlarınızı mükemmelleştirmek ve bir yuva haline getirmek istiyorsanız Lider Parke sizlere aradığınız hizmetleri bütçe dostu fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Hem ekonomik hem kaliteli bir hizmet için Lider Parke’yi tercih edebilirsiniz.

Lider Parke hizmetini nasıl sunuyor ?

Lider Parke sizlere hizmetini
Profesyonel bir parke hizmetiyle,
Alanında deneyimli ve bilgili ekip arkadaşlarıyla,
İstediğiniz model ve renklerde parke hizmetiyle,
Kısa sürede gerçekleştirdiği zaman tasarrufu sağlayan hizmet anlayışıyla,
Ekonomik ve bütçe dostu fiyatlarla
Kusursuz ve eşsiz işçiliği ile sunmaktadır.
Lider Parke sizlere hizmetlerini ihtiyaçlarınız, kalite arayışınız ve dekorasyon zevkinize göre sunmaktadır. Yaşam ya da iş alanlarınızın özelliklerine en uygun, ideal, şık ve estetik bir parke hizmetine ulaşmanızı sağlamaktadır. Dakik, kısa sürede parke hizmeti sunan Lider Parke ile en kısa sürede hayalinizdeki parke görünümüne ve diğer dekorasyon hizmetlerine kavuşabilirsiniz.