| |

Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır ?

Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır ?

Süpürgelik ürünleri, duvar ile zemin döşemesi arasındaki estetik bağlantıyı sağlayan bir dekorasyon ürünüdür.

Laminant parke seçimi yaparken süpürgelik seçimi de doğru bir şekilde yapmanız zemin ve genel olarak mekanınızın tasarımında istediğiniz görünümü yakalamanızda yardımcı olacaktır. Mekanınızda uyum bütünlüğü yakalamanızda size yardımcı olan süpürgelikler birbirinden farklı renk ve seçenek değişiklikleri ile özgün bir tasarım elde etmenizi sağlar.

Lake Pvc Supurgelik


Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır?


Mekanınız ile uyumlu olacak şekilde süpürgelik modeli, renk ve desen seçimi yaptıktan sonra süpürgeliklerin montajının yapılması gerekir. Süpürgelik montajının bu alanda uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Montajın kısa sürede ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için parke alanında uzman olan firmalardan yardım almalısınız.


Genel olarak montaj işlemi parke hizmeti aldığınız kişi ya da zemin kaplama ve süpürgeliği satın aldığınız firma tarafından gerçekleştirilecektir. Ancak süpürgeliklerinizi daha sonra değiştirmek isterseniz de yine bu firma ya da kişiler ile iletişime geçerek süpürgelik değişimi ve süpürgelik montajı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Süpürgelik Montajı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler


Süpürgelik montajı sırasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Sizinle paylaşacağımız konulara özen göstererek süpürgelik seçimi ve montajını en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz:
Süpürgelik seçimi sırasında ya zemin kaplama ile aynı renkte olan ve zemini tamamlayan süpürgelik modellerini ya da zemin ile zıt renkte olan, kontrast yaratacak ürünleri tercih edin. Böylelikle mekanınızın görünümünü daha etkin kılabilirsiniz.

  • Süpürgelik seçimi sırasında zemin kaplamanın yanı sıra duvar rengi, dekorasyon teması gibi faktörleri de göz önünde bulundurun. Böylelikle mekanınızın görünümünü bütünleştiren ürün seçimleri yapabilirsiniz.
  • Süpürgelik seçimi sırasında mekanınızın zeminini güçlendirecek sağlamlıkta ve kalitede ürün sunan firmalar ile iletişime geçin. Böylelikle süpürgeliklerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Süpürgelik montajının en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için montaj ve değiştirme alanında hizmet veren firmalara başvurun. Aksi takdirde süpürgeliklerin montajı sırasında yaşanan sorunlar nedeniyle süpürgelikler zemin ile uyum sağlamayabilir ya da eviniz zarar görebilir.
  • Sizinle paylaştığımız konularda dikkatli seçimler yaparak ve bu alanda deneyimli ve profesyonel süpürgelik montajı firmaları ile iletişime geçerek uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullanacağınız ürünleri seçebilir ve kurdurabilirsiniz.

Lake Süpürgelik Temizliği ve Bakımı Hakkında İpuçları

Evinizdeki döşemenin uzun süre sağlıklı kalması için bu alanları öncelikle düzenli olarak temizlemeniz gerekir. Temizlik yaparken kullanacağınız temizlik ürünlerine dikkat etmeli, parlak yüzeylere zarar verebilecek sert kimyasallardan ya da asitli temizlik ürünlerinden kaçınmalısınız. Bu ürünleri kullandığınızda ahşap yüzeyler kararabilir ve yüzeylere zarar verebilirsiniz. Ahşap yüzey temizleme ürünleri kullanarak, vileda yardımı ile temizleyebilir ve uzun süre sağlıklı tutabilirsiniz. Parke ve lake süpürgelik bakım ürünlerini seçerken çok titiz davranmalı, alana zarar verecek ürünlerden kaçınmalısınız.

Lake süpürgelik bakımı ve lamine parke bakımı için kullanacağınız fırçaları da özenle seçmelisiniz. Sert fırçaları değil, yumuşak uçlu fırçaları tercih etmelisiniz. Sert uçlu fırçalar yüzeyde çizikler oluşturabilir ve hem parkenin hem de süpürgeliklerin parlaklığına zarar verebilir.

Lamine parke modelleri ve lake süpürgelik modelleri uzun süre temizlenmediğinde lekelere maruz kalabilmektedir. Lekelerle karşılaştığınızda uygulayabileceğiniz bir başka yöntem de alkol kullanımıdır. Etil alkol, süpürgelik ve parke üzerindeki mürekkep, boya, tutkal gibi tüm lekeleri kolaylıkla geçirecektir. Bir kovaya biraz su ekleyip, üzerine biraz etil alkol koyup parkeyi bir bez yardımıyla silebilirsiniz.

Kimyasal temizlik ürünleri yerine doğal temizlik ürünlerini kullanabilirsiniz. Doğal bir temizlik ürünü olan sirke, parke ve süpürgelik temizliği için oldukça önemlidir. Eşit miktarda su ve sirkeyi karıştırarak, vileda ya da temizlik bezi ile düzenli olarak temizleyebilirsiniz. Sirke asitliği yüksek bir temizleyici olduğu için seyreltilmeden döşemelere uygulanmamalıdır.

Parke ve süpürgeliklere bakım yaparken parlaklık elde etmek için cila da uygulayabilirsiniz. İnce katlar halinde uygulandığında cila, parke yüzeyini kaplayacak ve parke yüzeylerinde oluşabilecek çizilmelerin yanı sıra leke oluşumunu da engelleyecektir. Bu durum, süpürgelikler için de geçerli bir durumdur.

süpürgelik montaj fiyatları, çivisiz süpürgelik fiyatları, geçmeli süpürgelik montajı, lake süpürgelik montajı, pvc süpürgelik montajı, 8cm lake süpürgelik fiyatları, 10cm lake süpürgelik fiyatları, 12cm lake mdf süpürgelik fiyatları,14cm lake pvc süpürgelik fiyatları

Similar Posts