İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Acıbadem İç Mekan Kapı Modelleri

Acıbadem Oda Kapısı Modelleri

Acıbadem kapı modelleri konusunda yaygın şekilde kullanılan ve günümüzde işlevsel özellikleri ile tercih edilen kapılara yer vermektedir. Dış görünümü ahşap olan klasik modellerle ya da modern görünümlü, ince ve zarif desenleri içeren ürünler bulunmaktadır. Kanatlı salon kapıları ile oluşturacağınız iç mekan tasarımları sayesinde estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yaşam alanlarının en öğesi olarak kullanılan bu ürünler ile amacına uygun şekilde mekanın ruhunu yansıtabilirsiniz.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDA 100 MODERN ANTRASIT

VDA_100_MODERN_ANTRASIT

VDA_100_LAKE_BEYAZ

VDA 100 LAKE BEYAZ 1

Kapı Temizliği Nasıl Yapılır?

Kapı temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken önemli bir kaç madde bulunur:

  • Uygun bir temizleme bezini nemli hale getirip kapının bütün yüzeyinde bulunan tozlar güzelce alınmalıdır.
  • Ardından rendelenmiş beyaz sabun yada arap sabunu katılmış ılık bir suyla tekrar silinen yerlerin ve özellikle lekelerin yoğun olduğu alanların hafifçe ovularak  temizlenmesi gerekmektedir.
  • Bu işlemlerin ardından durulama işlemine geçilmeli ve yine ılık su ile kapının tamamı arındırılmalıdır.
  • Son olarak yüzeylerde bez izinin kalmaması için uygun bir kurulama bezi ile kurulanmalıdır.

Yapılan bu temizlik ve bakım  kapıların kullanım ömrünü oldukça uzatmaktadır. Aynı zamanda düzenli yapılan temizlik sayesinde kapılarda oluşan sararmaların önüne geçmiş olursunuz.

Kapı Fiyatları Ne Kadardır?

Odanıza uygun modele karar verdikten sonra kapı fiyatları ne kadardır sorusunun cevabını bulmak elbette önemlidir. Satın alacağımız ürünün ekonomik olması ile birlikte kaliteli olması da gerekir. Firmamız alanında uzman ekibimizle hem kapı konusunda hem montajında rakip tanımamaktadır. Montaj işlemini aldığı ölçüler ile bir sanata dönüştüren ustalarımızla iletişimize geçmek için hemen ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts