Kavacık İç Mekan Kapı Modelleri Ve Fiyatları

Kavacık Oda Kapısı Modelleri

Kavacık kapı modelleri konusunda en yeni ve en modern ürünleri, müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak hizmete sunar. Gelişen yeni üretim tekniklerinden faydalanarak farklı modeller sunan firmamız bu ürünlerin aynı zamanda ekonomik olmasını önemser. Kalite ve uygun hizmet anlayışıyla camlı modellerden özgün renk ve desenlere kadar geniş ürün seçeneği mevcuttur. Farklı yüzey kaplamalarıyla arzu edilen görünüm kolayca yakalanır. Modellerde son zamanlarda beyaz ve tonları ağırlıklı olarak tercih edilir. İsteğe göre cam takılabilir.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDA 100 MODERN ANTRASIT

VDA_100_MODERN_ANTRASIT

VDA_05_LAKE_BEYAZ

VDA 05 LAKE BEYAZ

Melamin Kapı Nedir?

Melamin kapı, melamin adı verilen aynı zamanda dayanıklılığı ile bilinen organik bir bileşikle kaplanması sonucu oluşur. MDF üzerine yüksek ısılar uygulanarak melamin levhalar elde edilir. Özellik olarak bu kapıları dayanıklı kılan sebep tam olarak budur. Ani darbelere ve çiziklere karşı sağlamlığını koruyan bu ürünler istenilen ölçülerde üretilebilir. Montaj işlemi ise işi bilen bir usta sayesinde hızlıca gerçekleşir. Her türlü dekorasyona uyum sağlayabilir. Ahşap desenli doğal görünümü oldukça zariftir. Temizliği basit yapılı uygun içerikte ürünler ile kolayca yapılır. Diğer kapı çeşitleri ise şu şekildedir:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

Melamin Kapı Fiyatları Ne Kadardır?

Melamin kapı fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterebilen bir durumdur. Uygun renk ve desende seçtiğiniz ürünü makul fiyatta piyasaya sunulanını bulmak gerekir. Satın almadan önce firma araştırması yaparak maliyetinin çok üstünde fiyat talep edenlere karşı önlem alınabilir. Bu anlamda güven veren firmamız ile hemen iletişime geçebilir tüm merak ettiğiniz soruların yanıtını bulabilirsiniz.

Kavacık Bölgesinde İç Mekan Kapı Montajı Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts