İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Hasanpaşa İç Mekan Kapı Modelleri

Hasanpaşa Oda Kapısı Modelleri

Yaşam alanlarınızı yenilemek, varolan atmosferi değiştirmek için Hasanpaşa kapı modelleri koleksiyonuna bakmak yerinde olur. Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleri ile kapı kullanımı anlayışını değiştiren firmamızın amacı, müşterilerine en iyisini en uyguna sunmaktır. Geometrik desenli simetrik kapılar ya da camlı camsız kullanılabilen modeller sayesinde evinizde üst düzey dekorasyon yaratabilirsiniz. Ayrıca yaşam alanı oluştururken sınırları belirleyen bu düzenekler günümüzde artık işlevsel özellikleriyle ön plandadır. Ses, ısı, ışık gibi pek istenmeyen etmenleri kalın ve preslenmiş yapısı sayesinde kolay kolay geçirmez.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDM TEAK

VDM_TEAK

VDM_SALERNO

VDM SALERNO

Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Kapı çeşitleri çoğunlukla kullanılan alanlara ve yapısındaki farklı maddelere göre değişkenlik gösterir. Ayrıca dış yüzey kaplamaları da çeşitlerin oluşmasında etkilidir. Bazı kapılarda ahşabın doğal yapısının korunması için kaplamaya ihtiyaç duyulmaz. Kaliteli yüzey boyaları ile bir kaç kat boyanır. Kaplama yüzeylerde ise fazladan boyamaya ihtiyaç duyulmaz. Kaplama rengi ne ise kapı o şekil ve renkte kullanıma hazırdır. Ayrıca kaplama yüzeyli kapıların temizliği çok kolay ve rahattır. Kullanılan bazı çeşitler şu şekildedir:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

Kapı Fiyatları Ne Kadardır?

Odalarınıza uygun ve kaliteli olduğunu düşündüğünüz bir modeli seçtikten sonra kapı fiyatları konusundaön bilgiler edinmek gerekir. Satın alacağınız ürünlerin hem ekonomik olması hem de uzun seneler kullanmaya elverişli olması için  dayanıklı ve sağlam yapıda üretilmesi gerekir. Yani üretim standartlarına uygun şekilde olmalıdır. Bu konuda oldukça tecrübe sahibi olan firmamız birinci sınıf kaliteli üretimler ile ekonomik olma özelliğini bir araya getirir ve sizlere sunar. Ayrıca ürünlerin montaj işlemini de gerçekleştiren işinin ehli olan bir ekibi mevcuttur. Her türlü bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak için arayabilir hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hasanpaşa Bölgesinde İç Mekan Kapı Montajı Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts