İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

İçerenköy İç Mekan Kapı Modelleri

İçerenköy Kapı Modelleri

İçerenköy kapı modelleri ile yaşam alanlarını değiştirmek ve daha modern bir görünüme kavuşturmak için firma olarak oldukça çaba harcamaktadır. Evlerde, ofislerde ve ticari işletmelerde önemli bir eşya olan bu düzenekler farklı modeller ile dikkat çekiçi bir dekoratif bir unsur haline gelmiştir. Zarif geometrik desenler ve iç açıcı renkler kullanılarak üretilen kapılar günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle oda kapıları şık tasarımlarıyla evin genel havasına uyum sağlaması önemlidir.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDA F 06 KIZILCEVIZ HASIR

VDA_F_06_KIZILCEVIZ_HASIRa

VDA_F_06_KIZILCEVIZ_HASIR_10_CAMLI

VDA F 06 KIZILCEVIZ HASIR 10 CAMLI

Oda Kapısı Modelleri Nelerdir ?

Oda kapısı modelleri odaların özelliklerine ve kullanım şekillerine göre değişiklik gösterir. Banyo, mutfak, salon, yatak odası gibi yerlerin kapı seçiminde titizlikle düşünülmeli ve dikkatli seçim yapılmalıdır. Özellikle su ve nemin yoğun olduğu banyolarda sıradan bir çeşit ve model kullanılamaz. Amacı dışında kullanılan kapılar zamanla alt kısımlarından ve kenarlarından kabarma yapabilir. Yatak odası gibi mahrem ve  özel bir alan için camlı kapı kullanımı hatalı olur. Tamamen ahşap kullanılan, içeriyi göstermeyen modellerin kullanılması daha doğru olur. Camlı modeller ise özellikle salonlar ve mutfaklar için şahane bir seçenek olur. Çoğunlukla kullanılan modeller:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

Oda Kapısı Fiyatları Ne Kadardır ?

Oda kapısı fiyatları ürünlerin yapısına, malzemesine, işçiliğine, rengine ve kalitesine göre en uygundan en pahalıya kadar sıralanabilir. Bu noktada önemli olan kaliteli bir ürünü makul bir fiyata bulabilmektir. Ürünlerin montaj işlemini de gerçekleştiren firmamız alanında markalaşmış durumdadır. Hızlı ve titiz bir hizmet için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

İçerenköy Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts