İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Fındıklı İç Mekan Kapı Modelleri

Fındıklı Kapı Modelleri Ve Filyatları

Fındıklı kapı modelleri konusunda alanında markalaşan ve yeni nesil üretim tekniklerinden faydalanarak koleksiyonlarını oluşturan bir firmadır. Dikkat çeken modelleri ve renkleri kullanıma hazır hale getirir. Camlı ya da tamamen ahşap modellerden oluşan ürünler ile sıradan görünümlere farklılıklar kazandırabilirsiniz ve iç mekan tasarımlarında standartları aşan bir görsellik yakalayabilirsiniz. Şık kapı kolları ile işlevsel hale gelen bu ürünler aynı zamanda ses ve ısı konusunda da başarılı durumdadır. Burada önemli olan ihtiyacınıza uygun bir modelde karar kılmaktır.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDA F 06 KIZILCEVIZ HASIR 70 CAMLI

VDA_F_06_KIZILCEVIZ_HASIR_70_CAMLI

VDA_F_06_KIZILCEVIZ_HASIR_50_CAMLI

VDA F 06 KIZILCEVIZ HASIR 50 CAMLI

Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Yaşam alanlarına göre seçilen kapı çeşitleri temel üretim malzemelerini yada kaplamalarına göre değişkenlik gösterir. Kapıların kalınlıkları ve hangi malzeme ile kaç kat preslendikleri önemlidir. Çerçeve olarak kullanılan ağaçlar ya da kompozit materyaller kalitesini etkileyen unsurlardır. Dış yüzeyinde kullanılan kaplamanın rengi de hoş bir hava katmaktadır. Kaplama olduğu için temizliği oldukça rahattır. Nemli bir bez ve arap sabunu çoğunlukla yeterli olur. Silindikçe eskimez, yıpranmaz ve renklerinde solma olmaz.

Melamin Kapı Nedir?

Melamin kapı, iç kısmına döşenen kağıt petekler ile dayanıklı hale gelen kapılardır. Yüzeyi melaminle kaplandığı için darbelere ya da çizilmelere karşı oldukça sağlamdır. Tercih edilme sebepleri çoğunlukla bundan dolayıdır. Doğal görünümleri ile yaşam alanlarına şıklık katarlar. En kaliteli ve güzel modellere hızlıca ulaşabilmek için hemen firmamızı arayabilir ve üst düzey deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Fındıklı Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts