Akfırat Dekorasyon

Evinizin,iyerinizin,ofisinizi içinde veya dışında yer alan bütün işleri profesyonel bir ekiple gerçekleştiriyoruz.Anahtar Teslimi Tadilat Dekorasyon; Fabrika, Bina, Villa, İş yeri, Yazlık, Ofis, Ev, Daire, Salon, Mutfak, Banyo gibi mekanlara uygun projeler oluşturup, mimari tasarımlar ile değer katıyor size özel ve sizi yansıtan mekanlar oluşturuyoruz.Sizlerde Akfırat da yaptıracağınız Tadilat Dekor avantajlarından Lider Dekorasyon farkı ile çalışma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Alçıpan bölme duvar sistemleri,dünya standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.Alçıpan bölme duvarlar,oluşturulan metal konsüksiyon üzerine fx beyaz alçıpan fr yangına dayanıklı alçıpan wr suya dayanıklı alçı plakaların vidalanması ile yapılır.Birleşim ve ek yerlerine vida yerlerine derz dolgu alçı işlemleri ile  düzgün yüzeyler elde edilir. Alçıpan bölme duvarlar yüksek derecede yangına dayanım,ses ve ısı yalıtımı sağlayan uygun sistemlerdir.Uygulaması temiz ve kolaydır.


Alçıpan bölme duvarlar üzerine boya, karo, fayans, duvar kağıdı vb. uygulamalar yapılabilmekte su, atık su, elektirik vb. tesisatlar kolayca gizlenmektedir.Yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı ve depreme karşı davranış özellikleriyle alçıpan bölme duvarlar her türlü iç mekan uygulamalarında harika çözümler sunan benzersiz sistemlerdir.Lider DEKORASYON olarak farklı seçenekleri ile, geniş model ve renk alternatifleri sunmaktadır.

Lider tadilat olarak uzun yıllardır tadilat ve dekorasyon işlerinde hizmet vermekteyiz. Lider dekorasyon İstanbul Akfırat  ve çevresinde, hizmet vermekteyiz. İşinde son derece uzman ekip kadromuzla tadilat işlerinde hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin beğenilerini göz önünde bulundurarak en yeni trendleri takip ederek müşterilerimizin hayal ettikleri mekânların kendilerine sunmaktayız.

IMG 20180114 WA0000

Liderparke & Dekorasyon  olarak “Kaliteli mekan, kaliteli yaşam”sloganıyla hareket ediyoruz.Yaşam alanınıza,daha doğrusu“yaşamınıza” değer katacak tasarım ve çözümleri size sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Mekanınız için hazırladığımız projeyi 3D olarak sizlere sunuyoruz; çalışmamızı sizden gelen yorum ve isteklerle birlikte rafine hale getiriyoruz.Tasarımdan uygulama aşamasına kadar ki tüm süreci üstleniyor ve anahtar teslim çalışmalara imza atıyoruz.

Similar Posts