Ataşehir Laminat Parkeci Ustası

Ataşehir Laminat Parkeci Ustası

Bugünün insanlarının arzu, istek, estetik ve tercih kaygıları birbirinden farklı olmaktadır. Özellikle de söz konusu laminat parke olunca her şey gözler önüne seriliyor. Mobilyalarla uyumlu mu olacak? Perdeler ve dolaplar parkeden ayrı mı görünmeli ?

Odanın daha ferah görünmesi için hangi renk parke seçmeliyim gibi sorulara karşılık olarak verilebilecek yanıtlar çok sayıda olmaktadır.

 

Ataşehir Laminat Parkeci
Ataşehir Laminat Parkeci

Her bütçeye uygun laminat parke modellerine doğrudan ulaşmak mümkündür. İster internet üzerinden ister direkt bayiden laminat parkeler satın alınabilir. Her ikisinin de kendine göre avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Burada önemli olan kaliteyi en uygun fiyata satın alabilmektedir. 

 

Ataşehir laminat parke konusunda yoğun olan bir bölge. Buradaki evlerde yapılacak olan  laminat parkeler neme dayanıklı ve sağlıklı parkeler olmalıdır. Ataşehir parke ihtiyacını karşılamak için hazırız. Geniş yelpazede parke renkleri ile evinizin iç dekorasyonunda muazzam değişiklikler yapacak mimari tasarımdaki parkelerimiz uygun parke fiyatları ile sunulmaktadır.

Ataşehir Parkeci
Ataşehir Parkeci

Ataşehir Parke Fiyatları 

– Parkeyi kullanacağınız mekan ev ise 31. sınıf, ofis ise 32. sınıf parke olmalıdır. 31. sınıf laminat parkenin desen tabakası 7000 devirde basılır.

Dolayısıyla dayanıklılık bakımından yüksektir. 32. sınıf parkenin desen tabakası 11000 devirde basılır.
Bu nedenle ofislerdeki yoğun ayak trafiğine karşı daha dayanıklı olması sebebiyle tercih edilmelidir.

Parke seçiminde yukarıda saydığımız maddelere dikkat edilmesi parkenin uzun yıllar
gönül rahatlığıyla kullanılmasını sağlar.

Similar Posts