Atasehir Laminat

Ataşehir Laminat Parkeci Ustası

Her şeyin günden güne değişip farlı şekiller aldığı bir dönemde iç mekanlarında dönüşümünde yenilikler meydana gelmiştir. Bu yeniliklerin baş mimarı Ataşehir Laminat Parkeci yenilikleriyle parkelerinize yeni bir dokunuş getirir. Ataşehir Parkeci sayesinde dünya trendlerini yaşam alanınızda hissedersiniz.

Atasehir Laminat Parkeci

Ataşehir Laminat Parkeci

Modernizmi ürün çeşitliliğine yansıtan firmamız, çağı yakalamak isteyenlerin önceliği haline gelmiştir. Pratik uygulama sağlayan laminatlar hem ticari mekanlarda hem de evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Kolay sökülüp taşınabilir olması açısından da tekrar kullanılabilir olduğu için ekonomik ürünler sınıfındadır. Yüzeyine ve yapı malzemesine uygun temiz içerikli ürünler ile bakımı sağlandığında ilk günkü görünümünü korumuş olursunuz.

En Çok Tercih Edilen Parke Modelleriyle Yeni Görünümler

En çok tercih edilen parke modelleriyle yaşam alanınızın dekorasyonunu zenginleştirebilir ve sıradanlığı ortadan kaldırabilirsiniz. Genellikle tercih edilen modeller:

  • Ahşap yer döşemeleri
  • Suya dayanıklı laminat parkeler
  • Standart laminat parkeler ve süpürgeliklerdir.

Derzli parkeler de son zamanlarda hem kullanışlı olması sebebiyle hem de görünüşü açısından tercih edilenler arasındadır. Derzin alışılagelmiş kullanım alanı fayanslar olduğu için derzli parkelerde de sanki derz dolgusu kullanılıyormuş gibi bir algı oluşmuştur. Ancak tam tersine özellikle bir derz dolgusuyla doldurulmazlar ve kendilerine özgü kilit yapıları sayesinde birbirlerine tutunarak bütünlük sağlarlar.

Laminat parkeler de ahşabın sıcak ve doğal duruşunu evinize taşır. Yüzeyine özgü kaplamalarıyla kolay kolay aşınmaz ve çizilmeler olmaz. Güneş ışınlarının yoğun bir şekilde geldiği mekanlarda dahi yüzeyinde bu ışınlara bağlı solmalar ve deformasyonlar oluşmaz. Yeni nesil laminatların birleşim yerleri uygulamalarda kolaylık sağlarken belirsiz oluşu sayesinde de estetik görünür. Laminat parkenizin rengine uygun tercih edebileceğiniz süpürgeliklerle de son derece rafine bir tarz oluşturursunuz. Hızlı ve düzgün yapılan montaj işlemleriyle zamanı ekonomik değerlendirirsiniz, böylece kalan zamanlarınızı farklı etkinliklerinize ayırabilirsiniz.

Lake Süpürgelik Modelleri İçin Tıklayınız

Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır

Atasehir Parke
Ataşehir Parke

Parke Fiyatları Ürünlere Göre Değişebilir

Parke fiyatları kalitesine, kalınlığına, modeline, kullanım yerlerine göre değişiklikler gösterir. Kaliteyi en uygun fiyata bulabilmek için firmamızdan destek almanız faydanıza olur. Geniş ürün yelpazesiyle güven içerisinde ihtiyaçlarınızı tamamlarken merak ettiklerinizi sorup öğrenebilirsiniz. İletişim becerisi yüksek ekibimizle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Similar Posts