İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Erenköy İç Mekan Kapı Modelleri

Erenköy Oda Kapısı Modelleri

Erenköy kapı modelleri ile yaşam alanlarında göz dolduran bir dekorasyonun parçasını oluşturur. Ticari bir işletmenin, ofisin, alışveriş merkezinin ya da bir hastanenin tamamlayıcısı olarak kullanılan kapıların bu alanlara uygun özellikteki bir model kullanılarak dekore edilmesi yerinde olur. Örneğin bazı alanlar için tamamen camdan yapılmış kapılar uygunken bazı alanlarda ise mahremiyet gerektirdiğinden böyle bir ürün tercih edilmez. Bu anlamda yaşam alanlarının özelliklerini iyi düşünüp karar vermek yanlış ürün seçini önler.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDM GRI SONOMA 70 CAMLI

VDM_GRI_SONOMA_70_CAMLI

VDM_GRI_SONOMA_21_CAMLI

VDM GRI SONOMA 21 CAMLI

Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Kapı çeşitleri konusunda gerekli bilgileri edinmek için bazı araştırmalar yapmak gerekir. Çünkü her ürünün oluşum malzemesi, kalınlığı ya da inceliği, üst kaplamaları ve ağırlıkları farklı olmaktadır. Bunlar hem maliyeti hem de kalitesini etkileyen temel unsuralardır. Bu anlamda kapı çeşitleri şu şekildedir:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

Camlı İç Kapı Modelleri Fiyatları

Camlı iç kapı modelleri özellikle şeffaf bir görünüm sağlaması sebebiyle mahremiyetin önemsiz olduğu mutfak gibi alanlarda çokça tercih edilir. Her kapının camlı hali yapılabilir. Burada dikkat edilecek konu kullanım alanıdır. Pratik ve hızlı bir temizlik uygulamasına imkân veren bu kapıların, yemeklerin bolca pişirildiği mutfaklara monte edilmesi doğru bir karar olur. Uygun bir bez ve ağır kimyasallar içermeyen temizlik malzemeleri kullanılarak bakımı yapılabilir.

Aynı zamanda kolay monte edilmesi de ürünü kullanışlı kılmaktadır. Montaj konusunda hassas davranılması, camla çalışıldığı için acemi hareketlerden kaçınılması gerekir. Bu anlamda alanında uzman olan firmamız size her türlü desteği sağlamak için hazırdır. Hemen iletişime geçebilir güven içerisinde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Erenköy Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts