İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Şekerpınar İç Mekan Kapı Modelleri

Şekerpınar Kapı Modelleri

Şekerpınar kapı modelleri alanında piyasada bulunan en kaliteli ve en modern ürünleri  dekorasyon standartlarını göz önünde bulundurarak değerli müşterileri için hizmete sunar. Yalnızca odalara çıkılırken kullanılan bir düzenek olmaktan öteye giden kapı sektörü zarif modelleri ve kullanılan farklı materyalleri ile dikkat çeker.

Eskiye göre ısı ve gürültü geçirmezliği konusunda da geliştirilen bu ürünler şık kasalarıyla ve camlı modelleri ile yaşam alanlarını estetik bir dokunuş sağlar. Klasik tarzlardan hoşlananların çoğunlukla tercih ettiği modeller ahşap yapılı ürünler olurken salonlarında daha ferah ve şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihi çift kanatlı canlı modellerden oluşur.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VDA 60 LAKE BEYAZ

VDA_60_LAKE_BEYAZ

VDA_70_LAKE_BEYAZ

VDA 70 LAKE BEYAZ

İç Oda Kapısı Çeşitleri Nelerdir ?

İç oda kapısı çeşitleri kullanılan ana materyale yada fazladan  eklenen isteğe göre oluşturulan modellere göre değişir. Öncelikle evin genel iç mimari tasarımı hangi çeşit için uygunsa ona yönelik bir seçim daha doğru olur.

Aynı zamanda karar verilecek modelin  kullanım amacına uygun olması gerekir. Ahşap bir model su ve nemin olduğu banyolar için talihsiz bir seçim olur. Ahşabın neme ve buharlaşmaya dayanamayan yapısı sebebiyle kenar uçlarında kabarmalar ve şişmeler meydana gelir. En uygun çeşide karar vermek için şu liste işe yarayabilir:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

İç Oda Kapısı Fiyatları Ne Kadardır ?

İç oda kapısı fiyatları kapı adedine istenilen ürüne ve o ürünün genel maliyetine, işçiliğine göre farklılıklar gösterir. Dış yüzey kaplamaları ve kaplama renkleri de fiyatları etkileyen durumlardır. Ayrıca ürünlerin montaj aşaması için fazladan istenilen tutarlar söz konusu olabilir. Firmamız hem kapı  hem de onun montajı konusunda üst düzey hizmet sunar. Bu hizmetten faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şekerpınar Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts