parke cila

Gebze Dekorasyon Alçıpan Bölme Duvar

Gebze Dekorasyon – Alçıpan- Bölme Duvar Ustası

İç mekanda fark yaratacak görünüm elde etmek isteyenler ile hem kullanışlı hem de estetik bir dekorasyon gerçekleştirmeyi hedefleyenler için firmamız profesyonel kalitede alçıpan dekorasyon hizmetleri sunmaktadır.

Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle evinizde veya ofis, cafe, restoran ve benzeri iş yerlerinde güncel dekorasyon trendlerine uygun değişimler istiyorsanız siz de gönül rahatlığı ile firmamızın tecrübeli ekibinden hizmet alabilirsiniz. Firmamızın dünya standartlarına ve dekorasyon trendlerine uygun olarak yaptığı Alçıpan bölme duvar sistemleri şu mekanlarda gerçekleştirilmektedir.

 • Daire
 • Mutfak
 • Banyo
 • Salon
 • Yazlık
 • İş yeri
 • Ofis
 • Villa
 • Fabrika

Gebze Dekorasyon

İç mekanda sadece görsel açıdan estetik bir hava katmayan, şık ve ferah görünüme ek olarak kullanışlılık açısından da pek çok avantajı bulunan alçıpan duvarların evlerde ve iş yerlerinde çok sayıda kullanım avantajı bulunmaktadır. Alçıpan bölme duvar oluşturulan metal konsüksiyon üzerine;

 • Fx beyaz alçıpan
 • Fr yangına dayanıklı alçıpan
 • Wr suya dayanıklı alçıpan

gibi tercihe ve ihtiyaçlara göre değişen kaliteli alçı plakaların vidalanması ile tamamlanmaktadır. Birleşim ve ek yerlerine vida yerlerine derz dolgu uygulandığı için duvar üzerinde herhangi bir pürüz veya görsel estetiği bozan bir kısım yer almamaktadır. Düzgün yüzeyler hem ses ve ısı yalıtımı sağlarken aynı zamanda yangın ve su basması gibi durumlarda da formunu kaybetmeyen dayanıklı özelliklere sahiptir.

Ev Dekorasyonu

Özellikle evinde iç mekanın yeniden düzenlenmesinde önemli bir yere sahip olan alçıpan bölme duvarlar, üzerine boya, karo, fayans ve duvar kağıdı gibi tercihe bağlı olarak değişen dekorasyon aksesuarları ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Daire içinde talebe bağlı olarak yenilikçi dekorasyon hizmetlerinden yararlanmak için Lider Dekorasyon firmamızın geniş ürün yelpazesi içindeki renk ve model alternatiflerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Tadilat ve dekorasyon sektöründe, uzun yıllar boyunca profesyonel kalitede hizmet vermekteyiz. Şirketimizin alanında uzman ekibinden ihtiyaç duyduğunuz desteği alarak evinizi hayal ettiğiniz görünüme çok kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde kavuşturabilirsiniz. Alçıpan duvar boyama ve fayans döşemesine uyumlu olduğu için salon ve mutfaklarınızda da gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz dekorasyon faaliyetleri arasında yer almaktadır.

Salon ve Mutfak Dekorasyonu

Lider Dekorasyon olarak “Kaliteli mekan, kaliteli yaşam” sloganı ile hareket ediyoruz. Estetik olarak güncel dekorasyon trendlerine uyumlu ve teknolojik alt yapıya sahip salon ve mutfak dekorasyonlarını firmamızın alanında uzman ekibi ile herhangi bir sorun yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz.

Salon dekorasyonu konusunda hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz tüm dekorasyon çözümleri 3D projelendirme yöntemi ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede tasarım ve dekorasyon işlemleri tamamen istediğinize göre şekillenmektedir. Sizden gelen yorumlara ve estetik kaygılara göre en uygun modellemeleri hazırladıktan sonra dekorasyon faaliyetlerine başlıyoruz. Siz de mutfak ve salon gibi iç mekanlarınızda anahtar teslim alçıpan dekorasyonu hizmeti almak istiyorsanız, firmamızın deneyimli ekibinin büyük bir titizlikle yerine getirdiği çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Cafe, İş Yeri ve Ofis Dekorasyonu

Faaliyetlerimize başladığımız günden bu yana, müşterilerimize değer katacak hizmetler sunarak, en ideal ve estetik dekorasyon faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. İş yeri ve ofis dekorasyonu konusunda hem işlevsel hem de estetik çözümlere ulaşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. En yeni trendlere uygun iç mekan tasarımları için kalıcı nitelikli çözümler firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden siz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Renk ve model alternatiflerini değerlendirerek firmamızın tadilat ve dekorasyon alanındaki tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Similar Posts