| |

En İyi Parke Modelleri Nelerdir?

Yaşam alanlarının etkileyici şekilde görünmesine olanak tanıyan dekorasyon unsurlarından biri de parkelerdir.

images 2

En İyi Parke Modelleri Nelerdir?

En popüler döşeme malzemesi olan parke, dokusu, rengi ve duruşu ile evinizdeki bütünlüğü sağlar. Parke modelleri arasında en çok tercih edilenler ahşap yer döşemeleri, suya dayanıklı laminat parkeler, standart laminat parkeler ve süpürgeliktir.

Evinizin dekorasyonunda fark yaratmak istiyorsanız; siz de Floorpan laminat parke modellerini tercih edebilir, üstün hizmet anlayışımız ile ayrıcalık yaşayabilirsiniz.

Parke fiyatları ve parke çeşitleri hakkında diğer bilgiler yazımızın devamında sizlerle!

Dekorasyonda Çığır Açan Parke Modelleri

Uzun yıllardan bu yana parke alanında kusursuz ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Kaliteli malzemelerden elde edilen parke modelleri ile evinizin dekorasyonuna yeni bir soluk getirmenize imkânı tanıyoruz.

Temizliği kolayca yapılan ve görünüm olarak da modern bir duruş sergileyen parkelerimiz ile siz de binlerce mutlu müşterimizden biri olabilirsiniz.

Parke seçimi yapmadan önce renk, model, parke kalınlığı gibi hususlara dikkat edildiği taktirde, doğru parkeyi bulmak oldukça kolaydır. Bununla birlikte, parke döşemesi yaptıracağınız alanın ölçülerini de göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Örneğin, nemli bir alana parke döşetmek istiyorsanız, tercih edeceğiniz parke modelinin mutlaka suya dayanıklı olması gerekmektedir. Parkenin kalitesi ise dikkat etmeniz gereken bir diğer unsurdur. Pek çok çeşidi olan parkelerin, yüksek kaliteli olanlarını tercih etmek hem uzun ömürlü bir kullanım sağlar hem de temizlik ve dayanıklılık sunar

Laminat Parke ile İç Mekanları Güzelleştirin

Tüm dünyada popülaritesini koruyan laminat parke, ülkemizde de oldukça fazla tercih ediliyor. Laminat parke çeşitlerinin birden fazla renk ve doku seçeneğinin olması, kullanıcılara ekstra avantajlar sunuyor.

Laminat parke seçimi sırasında, döşemenin yapılacağı mekân türü ve yapısı büyük önem arz ediyor.

Mekân türüne göre kallınlık,dayanıklılık, 31,32,32. Sınıf laminat parke modelleri, en sık kullanılan ürün grupları oluyor. Açık ve ya koyu derzli,classıc laminat parkeler arasından zevkinize uygun olanlarını seçebiliyorsunuz. Laminat parkenize karar verirken, mekânın daha aydınlık görünmesini istiyorsanız açık renkleri, mekânda renk uyumu yaratmak için koyu modelleri seçebilirsiniz.

En Kaliteli Parke Modelleri

Parke çeşitleri denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Floorpan, uygun parke fiyatları sayesinde her bütçeye hitap ediyor. Ev, restoran, ofis, mağaza ve kafe gibi aklınıza gelebilecek birçok mekânda kullanılan parkeler, ahşap yapı malzemesinin sıcaklığını ve doğallığını yansıtan en iyi döşeme türüdür.

PARKE MODELLERİ İÇİN ALTTAKİ LİNKLERİ İNCEYEBİLİRSİNİZ

Parkeler ahşaptan üretildiğinden dolayı, bütün dekorasyon stillerine kolayca uyum sağlayabilir. Bu yüzden günlük yaşantıda klasik tasarımlardan modern iç mekân tasarımlarına kadar her alanda parke modelleri ile karşılaşmak mümkündür.

Geniş renk skalası bulunan parkeler arasından dilediğinizi seçebilir, kişisel zevkinizle uyumlu olan bir parkeyle iç mekanınızda harika bir tasarım oluşturabilirsiniz. Parke modellerinden söz edecek olursak, bu döşeme malzemeleri, üretim şekline ve kalitesine göre sınıflandırılabilir. Bu nedenle parke modelleri laminat parke olarak çeşitlere ayrılır. Belirttiğimiz türler arasında en çok kullanılanı ise laminat parkedir.

İş yeriniz veya eviniz için parke döşetmeyi düşünüyorsanız, iletişime geçebilir, uygun fiyat avantajından faydalanıp kusursuz bir hizmet alabilirsiniz.

Similar Posts