Kavacık Parkeci Laminat Parkeci


Kavacık Laminat Parke Montajı acil parkeci arıyorsanız hemen arayın! Söz verilen saat’de ve zamanda yanınızda olalım. Ayrıca Sistre Cila Parke Silim Süpürgelik Parke Tamiri Derzli Parke Islak Zemin Parkesi Suya Dayanıklı Parke Mineflo Duvar kağıdı Halı Karo Halı Halıfleks Merdiven Kaplama Usta Desteğimiz Bulunmaktadır.

Çamsan-PLATINUM-SERİ-Antrasit-Meşe-Modeli
Çamsan-PLATINUM-SERİ-Antrasit-Meşe-Modeli

Kavacık Laminat parke olarak İstanbul ve Kavacık çevresinde hizmet vermekteyiz

Temiz ve kaliteli işciliğimizle sizleri memnun etmeye özen gösteriyoruz. İş takibi ve ürün kalitemizle sizlere daha güzel hizmet sunmaktayız.

Döşeme zemini kaplamasında en çok tercih edilen kaplama türlerinden biri parkedir. Doğal materyallerden üretilmesi ve ısı kaybını azaltması yönünden ideal bir alternatiftir. Laminat parke ve lamine parke olarak çeşitlendirilir. Laminat parke ile lamine parke arasında bazı farklar bulunmaktadır. 

Laminat, sıkılaştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır. Lamine ParkeLamine parke ise %100 doğaldır ve laminat parkeye göre oldukça pahalıdır. Laminat parke geniş alanlarda döşeme zemini kaplaması olarak kolaylıkla kullanılır. Her iki çeşit de farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap edebilir. Ahşabın sıcaklığını dekorasyona taşımanın estetik yollarından biri olan parkeler, natürel doku ve renkleri ile göze hitap eder. Ürün kalitesine göre darbelere ve sürtünmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenir, leke tutmaz ve hijyeniktir.

Laminat parke seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

Parke uygulaması yapmak istediğiniz yerin büyüklüğüne göre parke rengi tercih etmeye özen gösterilir açık renkli parkeler mekanınızı daha geniş ve ferah gösterecektir.

Çamsan-Klasik-Asos-Meşe-Modeli
Çamsan-Klasik-Asos-Meşe-Modeli

Açık renkli parkeler mekanınızı daha aydınlık gösterir. Ayrıca koyu renkli parkelere göre tozu daha az belli edecektir. Renk seçimi yaparken süpürgeliklerin ve kapılarında renklerin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Koyu renk parkeleri sık sık silmeniz gerektiğini söylemem gerekiyor. Parkeyi sildiğiniz zaman cilalı bir görüntüye sahipmiş gibi gösteriyor bu nedenle koyu renk parkede sık sık silme alışkanlığı yarattığını söylemem gerekiyor. Bunun bir diğer nedeni toz ve kiri çok belli etmesinden kaynaklanıyor. Ancak klasik tarzınız var ise şüphesiz tercih etmeniz gereken renkler İriko ve Merbau olduğunu söyleyebiliriz.

 E1 belgesi yoksa sağlık aramayın…

Laminat ve lamine parke seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, ürünün yeterlilik belgelerinin olup olmadığı. Art niyeti tüketiciler, üretim maliyetlerini olabildiği kadar aşağı çekmek adına bazı yasaklı kimyasal maddeleri özellikle laminat parkelerde kullanabiliyorlar ki, bunun en bilineni ‘formaldehit’ isimli son derece kanserojen olan bir madde. E1 yeterlilik belgesi burada devreye giriyor. Satın alınılan ürünün E1 yeterlilik belgesi var ise, hiç çekinmeden, gönül rahatlığıyla o ürünü satın alınılabilir. E1 yeterlilik belgesi, o ürünün içerisinde insan sağlığına zarar verebilecek maddeler olmadığının kanıtıdır.

Kavacık Mineflo Pvc Zemin kaplama

MİNEFLO VE PVC YER KAPLAMASI UCUZ UYGUN FİYATLARI İLE AHŞAP DESENLERLE YERLİ VE İTHAL PLASTİK YER KAPLAMASIYLA BULUNDUĞUNUZ MEKANIN GÜZELLİĞİNİ YILLARCA YAŞAYACAKSINIZ MİNEFLO EV VE OFİS MALZEMESİDİR PROJELER İÇİN KONUT TİPİ ÜRÜNDÜR MUTFAKLARDA ÜSTÜ KAPALI BALKON İŞ YERLERİNDE DÖŞENEBİLİR MİNEFLO’NUN VE PVC’NİN TÜRKİYEDE YAYGIN OLMASIYLA MUŞAMBALARIN VE MARLEY YER DÖŞEMELERİ TARİHE KARIŞTI ADI BİLE HATIRLANMAZ OLDU YERİNİ MİNEFLOYA BIRAKTI. YAŞAM BİÇİMLERİYLE DOĞAL HAYATLA İÇİÇE YAŞAMAYI SEVENLERE, HAYATIN PAYLAŞILDIĞI MEKANLARIN EN ÜST KALİTEDE DEKORE EDİLMESİNE BÜYÜK ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ. HER ZAMAN KALİTENİN VE GÜVENİN SEMBOLÜ OLMAKLA BİRLİKDE YENİLİKLERİ YAKINDAN TAKİP EDEREK SİZLERE SUNMAKTAYIZ. GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE HAYAL ETTİĞİNİZ TÜM DEKORATİF İHTİYAÇLARINIZI YILLARIN GETİRDİĞİ TECRÜBEMİZLE KARŞILAMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ.. MİNEFLO ÇEŞİTLERİ,YER ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ,PVC YER DÖŞEMESİ FİYATLARI ÖĞRENMEK İÇİN BİZE ULAŞIN…

Web sitemizde bulunan parkelerimiz  E1 stanrtlarına uygun son derece sağlıklı parkelerdir gönül rahatlığı ile bizi arayıp sipariş verebilir veya keşif  için bizi çağırabilirsiniz.

KAVACIK BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

KAVACIK LAMİNAT PARKECİ

KAVACIK LAMİNAT PARKE USTASI

KAVACIK SUDAN ETKİLENMEYEN PARKE

KAVACIK ISLAK ZEMİN PARKESİ

KAVACIK SUYA DAYANIKLI PARKE

KAVACIK SİSTRE CİLA PARKE SİLİM

KAVACIK MİNEFLO USTASI BAYİSİ

KAVACIK SÜPÜRGELİK MONTAJI TAMİRİ

KAVACIK FLOORPAN PARKE 

KAVACIK ÇAMSAN PARKE

KAVACIK VARİO PARKE

KAVACIK DERZLİ PARKE

KAVACIK PARKE HİZMETLERİ

KAVACIK PARKE FİYATLARI

KAVACIK PARKE BAYİSİ

Similar Posts