Site Rengi


Kozyatağı Duvar Kağıdı Ustası

TASARIMDA SON NOKTA KOZYATAĞI DUVAR KAĞIDI UYGULAMA USTASI

İç ve dış mekan boyama işlemlerinde farklı bir seçenek olan duvar kağıtları genel olarak bakıldığında daha pratik ve farklı seçeneklere sahip olan bir uygulamadır.Buna göre birçok farklı renk ve desen seçenekleri ile farklı modeller üretebilme imkanınız ve bunları duvarlarınıza uygulayabilme imkanınız bulunmaktadır.Tabi bu işlemlerin de kendi içinde zor ve dikkat edilmesi gereken noktalara sahip olduğunu da söylemek gerekir. Duvar kağıdı kaplama işlemi dikkatli bir şekilde yapılmazsa evinizi güzelleştirmek yerine daha da çirkinleşmesine yol açabilirsiniz. 


Doğaya saygılı ve yüksek sağlık standartlarını ön planda tutan teknolojileri,dayanıklılığı sanatla birleştiren desenlerle ” farkındalık yaratan” ürünleri sizler ile buluşturuyoruz.

Tasarımlarımızı doğadan ve tarihten ilham alarak kağıda döküyoruz.

Eğlenceli, çarpıcı, renkli, romantik, nostaljik, egzotik duvarlar oluşturmak artık kolay.


Duvar kağıtlarını satın alırken naylon olmamasına, kumaş dokulu ve elyaf olmasına dikkat edilmelidir. Özellikle çocuk ve bebek odalarına duvar kağıdı seçerken çok titiz davranılmalı ve duvar kağıdının mutlaka nefes alabilir özellikte olmasına dikkat edilmelidir.

Duvar kağıtlarının temizliği ise çok sık yapılması gereken bir işlem değildir. Fakat temizlik yapılması gereken durumlarda nemli bir bez veya sünger yardımıyla rahatlıkla temizlenebilir. Kumaş modellerde ise fırça yardımıyla tozu alınmak suretiyle temizlik yapılabilir.

Kozyatağı Duvar Kağıdı Ustası,Kozyatağı Duvar Kağıdı Firması,Kozyatağı Duvar Kağıdı Desenleri,Kozyatağı Duvar Kağıdı Bayileri,Kozyatağı Duvar Kağıdı Firmaları,Kozyatağı İtal Yerli Duvar Kağıtları

KOZYATAĞI DUVAR KAĞIDI USTASI OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

  • Bayar Caddesi Duvar Kağıdı Ustası
  • Hilmi Paşa Caddesi Duvar Kağıdı Ustası
  • Kocayol Caddesi Duvar Kağıdı Ustası
  • Marmara  Caddesi Duvar Kağıdı Ustası
  • Şemsettin Günaltay Caddesi Duvar Kağıdı Ustası
  • Sinan Ercan Caddesi Duvar Kağıdı Ustası
TIKLA HEMEN ARA