09eb20dd 6d1f 4a5d a4fb 1f591d7026d9 e1493652974605

Sultanbeyli Parkeci Ustası

Sultanbeyli laminat parkeci arıyorsanız hemen arayın! Söz verilen saat’de ve zamanda yanınızda olalım. Ayrıca sistre cila, parke silim, lake (mdf) pvc süpürgelik ustası, parke tamiri, derzli parke, ıslak zemin parkesi, suya dayanıklı parke,  mineflo,  duvar kağıdı, halı karo,  halı, halıfleks,  merdiven kaplama usta desteğimiz bulunmaktadır.

Sultanbeyli Laminat Parkeci Zemin Kaplama Hizmetleri

sultanbeyli parkeci

Sultanbeyli Laminat parkeci Ustası olarak İstanbul ve Sultanbeyli çevresinde hizmet vermekteyiz.

Temiz ve kaliteli işciliğimizle sizleri memnun etmeye özen gösteriyoruz. İş takibi ve ürün kalitemizle sizlere daha güzel hizmet sunmaktayız.

Sultanbeyli Laminat Parkeciler

Döşeme zemini kaplamasında en çok tercih edilen kaplama türlerinden biri parkedir. Doğal materyallerden üretilmesi ve ısı kaybını azaltması yönünden ideal bir alternatiftir. Laminat parke ve lamine parke olarak çeşitlendirilir. Laminat parke ile lamine parke arasında bazı farklar bulunmaktadır. Laminat, sıkılaştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır. Lamine parke ise %100 doğaldır ve laminat parkeye göre oldukça pahalıdır. Laminat parke geniş alanlarda döşeme zemini kaplaması olarak kolaylıkla kullanılır. Her iki çeşit de farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap edebilir. Ahşabın sıcaklığını dekorasyona taşımanın estetik yollarından biri olan parkeler, natürel doku ve renkleri ile göze hitap eder. Ürün kalitesine göre darbelere ve sürtünmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenir, leke tutmaz ve hijyeniktir.

Sultanbeyli Parke Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerenler ?

Parke uygulaması yapmak istediğiniz yerin büyüklüğüne göre parke rengi tercih etmeye özen gösterilir açık renkli parkeler mekanınızı daha geniş ve ferah gösterecektir.

Çamsan-Silver-Burgaz-Meşe-Modeli

Açık renkli parkeler mekanınızı daha aydınlık gösterir. Ayrıca koyu renkli parkelere göre tozu daha az belli edecektir. Renk seçimi yaparken süpürgeliklerin ve kapılarında renklerin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Koyu renk parkeleri sık sık silmeniz gerektiğini söylemem gerekiyor. Parkeyi sildiğiniz zaman cilalı bir görüntüye sahipmiş gibi gösteriyor bu nedenle koyu renk parkede sık sık silme alışkanlığı yarattığını söylemem gerekiyor. Bunun bir diğer nedeni toz ve kiri çok belli etmesinden kaynaklanıyor. Ancak klasik tarzınız var ise şüphesiz tercih etmeniz gereken renkler İriko ve Merbau olduğunu söyleyebiliriz.

Sultanbeyli Mineflo Pvc Zemin Kaplama

Mineflo ve pvc yer kaplaması ucuz uygun fiyatları ile ahşap desenlerle yerli ve ithal plastik yer kaplamasıyla bulunduğunuz mekanın güzelliğini yıllarca yaşayacaksınız mineflo ev ve ofis malzemesidir projeler için konut tipi üründür mutfaklarda üstü kapalı balkon iş yerlerinde döşenebilir mineflo’nun ve pvc’nin türkiyede yaygın olmasıyla muşambaların ve marley yer döşemeleri tarihe karıştı adı bile hatırlanmaz oldu yerini minefloya bıraktı. Yaşam biçimleriyle doğal hayatla içiçe yaşamayı sevenlere, hayatın paylaşıldığı mekanların en üst kalitede dekore edilmesine büyük özen göstermekteyiz. Her zaman kalitenin ve güvenin sembolü olmakla birlikde yenilikleri yakından takip ederek sizlere sunmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ile hayal ettiğiniz tüm dekoratif ihtiyaçlarınızı yılların getirdiği tecrübemizle karşılamaktan mutluluk duyacağız.. mineflo çeşitleri,yer zemin kaplama malzemeleri,pvc yer döşemesi fiyatları öğrenmek için bize ulaşın…

Web sitemizde bulunan parkelerimiz  E1 stanrtlarına uygun son derece sağlıklı parkelerdir gönül rahatlığı ile bizi arayıp sipariş verebilir veya keşif  için bizi çağırabilirsiniz.

SULTANBEYLİ ÇAMSAN PARKE

SULTANBEYLİ VARİO PARKE

SULTANBEYLİ DERZLİ PARKE

SULTANBEYLİ PARKE HİZMETLERİ

SULTANBEYLİ PARKE FİYATLARI

SULTANBEYLİ PARKE BAYİSİ

Mehmet Akif Mahallesi Parkeci

Mimar Sinan Mahallesi Parkeci

Necip Fazıl Mahallesi Parkeci

Orhangazi Mahallesi Parkeci

Turgut Reis Mahallesi Parkeci

Yavuz Selim Mahallesi Parkeci

Abdurrahmangazi Mahallesi Parkeci

Adil Mahallesi Parkeci

Ahmet Yesevi Mahallesi Parkeci

Akşemsettin Mahallesi Parkeci

Battalgazi Mahallesi Parkeci

Fatih Mahallesi Parkeci

Hamidiye Mahallesi Parkeci

Hasanpaşa Mahallesi Parkeci

Mecidiye Mahallesi Parkeci

Similar Posts