İç Mekan Kapı Modelleri Fiyatları

Kurtköy İç Mekan Kapı Modelleri

Kurtköy Oda Kapısı Modelleri Ve Fiyatları

Yaşam alanlarının önde gelen sabit dekoratif öğesi olan kapılar konusunda Kurtköy kapı modelleri ve çeşitleri ile markalaşmış durumdadır. Modeller dış yüzeyinde bulunan çeşitli figürlere, uyumlu geometrik desenlere ve  farklı işçiliklerine göre değişiklik gösterir. Karar verme konusunda tamamen sizin kişisel zevkleriniz ve kullanmayı düşündüğünüz alanlar belirleyici olur. Modern ya da klasik bir model ile odalarınızı yaşanılır hale getirmiş olursunuz.

KAPI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Tercihinizi yapmadan önce kapı çeşitleri nelerdir diye araştırmak ve bilgi edinmekle yanlış seçimlerin önüne geçmiş olursunuz. Çoğunlukla kapılar şu şekildedir:

  • Amerikan kapılar
  • Camlı kapılar
  • Lake kapılar
  • Melamin kapılar
  • PVC kapılar
  • MDF kapılar

Melamin Kapı Nedir?

Melamin kapı, dış yüzeyinin daha dayanıklı hale gelmesi amacıyla melamin denilen bir madde ile kaplanması sonucu oluşur. Organik bir bileşik olan melamin, MDF üzerine yüksek ısı uygulanarak melamin levhalar haline getirilir. Kapıların üretim aşamalarında doğrudan bu levhalardan faydalanılır. Çoğunlukla ekonomik seçenek olarak tercih edilen bu ürünler kendine özgü ahşap desenleri ile dikkat çeker.

Kolay bir şekilde montajı yapılabilir, uğraştırmayan modeller arasındadır. Özellikle çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklılık gösteren melamin kapılar güneş ışığı, rüzgar ve yağmur gibi doğal unsurlardan deforme olmaz. Her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler  pek çok iç dekorasyonun başlıca tamamlayıcısıdır. Kapı konusunda markalaşmayı başaran firmamız merak ettiğiniz tüm sorularınızı yanıtlamak için hazır durumdadır. Sorularınız için hemen iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetimizden yararlanarak  ayrıcalıklı hale gelebilirsiniz.

Kurtköy Bölgesinde İç Mekan Kapı Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Similar Posts