Çamsan-Silver-Sakarya-Meşe-Modeli

Tuzla Laminat Parkeci Ustası

Tuzla Laminat Parkeci

Günlük hayatımızda hemen hemen her gün görüp aşina olduğumuz şeyler zamanla bizler için sıradanlaşır. Bu sıradanlaşan şeyler arasında yer döşemelerinde çokça kullandığımız parkeleri de sayabiliriz. Tuzla Laminat Parkeci, sizler için sıradanlaşan bu ürünlere, çeşitli renk ve dokular ile farklılıklar kazandırır. Tarzınıza uygun tercih ettiğiniz parkelerle uyumlu diğer ev içi ögeleri de tamamladığınızda yaşam alanınızda kendinizi mutlu, tazelenmiş ve huzurlu hissedersiniz. Ayağınızın her gün temas ettiği zemin kaplamaları düşündüğümüzden çok daha önemli bir konudur. Dayanıklılığı, ısı ve ses yalıtımına sahip olması bu önemi oldukça arttırır.

Çamsan-Klasik-Ilgaz-Meşe-Modeli

Tarz Yaratmak İçin Beklemeyin: En Çok Tercih Edilen Parke Modelleri

En çok tercih edilen parke modellerini merak ediyor ve araştırıyorsanız sizler için derlediklerimize göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Yaşam alanınızda yadsınamayacak şekilde genişliğe sahip olan zemin kaplamaları oluşturacağınız tarzınız, kıymetli misafirlerinizin ilgi odağı haline gelir. En çok tercih edilen parke modellerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Eskitme parke modelleri
  • Derzli parkeler
  • Laminat parkeler
  • Beton görünümlü parke modelleri

Modellere karar verirken en önemli kriter elbette dayanıklılık olmalıdır. Özellikle bol minikli kalabalık aile yapısına sahipseniz yer döşemelerinizin sağlamlığı ön planda olmalıdır. Bu anlamda yalnızca bir ağaçtan üretilerek elde edilen masif parkeleri senelerce kullanabilirsiniz. Doğal yapısı sebebiyle de içiniz rahat bir şekilde temizliğini gerçekleştirebilir, uygun temizleme malzemeleriyle ömrünü daha da uzatabilirsiniz. Güzel ve düzenli bakımı sağlanan masif parkelerin yıpranma ihtimalini azaltırsınız.

Detaylarda Gizli Güzellikler: Süpürgelikler

Parkelerinizle uyumlu seçeceğiniz süpürgelikler ise zemin döşemelerinde son dokunuş gibidir. Duvarların döşemeyle birleştiği yerde oluşan görünümün daha hoş bir hale gelmesini sağlar. Bu noktada da dikkat edilecek en önemli şey süpürgelik montajıdır. Süpürgelik montajında dikkat edilmesi gereken önemli birkaç madde bulunur:

  • Ölçülerin doğru alınması gerekir.
  • Süpürgeliklerin alınan ölçülere uygun şekilde kesilmesi önemlidir.
  • Sağlam olabilmesi için montajında yapıştırıcı yerine uygun çivilerin kullanılması yerinde olur.
  • Montaj yapılacak alanda eşitsizlikler varsa giderilmelidir.

Böylece usulüne uygun yapılan montajlama işlemiyle hayalinizdeki ev dekorasyonunu yakalamış olursunuz. Uzun yıllardır usta elleri bünyesinde barındıran firmamız parke ve süpürgelikler konusunda uzmanlaşmış ve güvenilir ve güvenilir alışverişin lideri konumuna gelmiştir. Hemen bu konforu yaşamak, parke konusunda doğru kararlar almak için firmamıza başvurabilir, iletişime geçebilirsiniz.

       Lake Süpürgelik Modelleri İçin Tıklayınız

      Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır ?

Similar Posts