09eb20dd 6d1f 4a5d a4fb 1f591d7026d9 e1493652974605

Uğurmumcu Parkeci Laminat Parkeci

Uğurmumcu laminat parkeci, bir zemin kaplama firması olarak yaşam alanlarının her noktasında yoğun kullanılan parkelerin renk ve model çeşitliliğini geniş tutar. Yenilenme ve yeniden yapılanma aşamalarında her mekânda kullanılan ve konfor sağlayan bir ürün olduğu için özellikle tüm iç mekanlarda çokça tercih edilir.

Yaşam alanlarına ahşap vurgusu yaparak doğa ortamını yaratmayı hedef edinir. Yüzlerce renk ve desende üretimi yapılan parkeler arasında her zevke uygun renk ve desendeki ürünü bulmak zor olmaz.

Zemin estetiğinde oldukça ön planla olan bu ürünler sayesinde görsel olarak kalıpları aşan bir dekorasyon elde edilir. Firma olarak yüksek kalite ve standartlara uygun ürünleri müşterilerin hizmetine sunmayı misyon ediniriz.

Parke Modelleri Nelerdir ?

Her sene güncellenen parke trendlerine uygun olarak parke modelleri de yenilenir. Geçmişe kıyasla sadece tek formda ve renkte oluşan zemin döşeme anlayışı zamanla değişmiştir. Meşe, çam ya da ahşap laminat modelleri, bir evin genel atmosferini değiştirecek güçlü bir etkiye sahiptir.

Pek çok kişi zemin tasarımının bu güçlü etkisinden faydalanarak dekorasyonunu oluşturur. Koyu ve açık renklerin tonları ile hem zeminlerde şıklık yakalanır hem de mobilyalarınıza uyumlu bir atmosfer oluşur.

Aynı zamanda bu renklerin mekâna verdiği hislerden de faydalanılır. Dar alanlar geniş, geniş alanlar daha sıcak bir görünüme kavuşur. Genel anlamda parke çeşitleri şu şekildedir:

  • Laminat parke
  • Derzli ­ ya da derzsiz parke
  • Masif parke
  • Suya dayanıklı parke
  • Vintage parke
  • Beton görünümlü parke

Parke Fiyatları Ne Kadardır ?

Parke fiyatları kaplama planlanan alanın ölçüsüne göre metrekaresi hesaplanarak bulunur. Bazen model bazen renk bazen de kalitesine göre fiyatlandırmalar yapılır. Makul fiyatlara nitelikli ürünler satın almak ve bu ürünleri senelerce kullanabilmek için araştırmak gerekebilir.

Ayrıca parke montajı işlemi özen isteyen bir süreçtir. İşinde deneyim sahibi olması ve tecrübesiyle güven veren bir usta tercihi olası hataları minimize eder. Zemine serilen uygun bir şiltenin üzerine döşeme yönüne dikkat edilerek işlem gerçekleştirilir. Bütünleyici olarak süpürgelikler de takıldığında alan kusursuz görünür.

Tüm bunları profesyonelce gerçekleştiren firmamız köklü bir parke firması olarak size hizmet vermekten gurur duyar. Hemen firmamıza ulaşabilir tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Lake süpürgelik modelleri için tıklayınız.

Similar Posts