09eb20dd 6d1f 4a5d a4fb 1f591d7026d9 e1493652974605

Üsküdar Laminat Parkeci Ustası

Üaküdar parkeci ustası deyince akla ilk gelen firmalar arasında ön planda yer almaktayız. Hem güvenilir hem de kaliteden ödün vermeyen bir firma olduğumuz için ürünlerimiz yoğun talep görmektedir. Her evin olmazsa olmaz parke modelleri, fiyatları, mineflo çeşitleri ve fiyatları, parke süpürgelikleri gibi aradığınız daha birçok ürün çeşidini firmamızda bulabilmeniz mümkündür.

Üsküdar Laminat Parke Ustası olarak İstanbul ve Üsküdar çevresinde hizmet vermekteyiz

Temiz ve kaliteli işciliğimizle sizleri memnun etmeye özen gösteriyoruz. İş takibi ve ürün kalitemizle sizlere daha güzel hizmet sunmaktayız.

Lider Parke olarak her zaman aradığınız nitelik ve kalitedeki hizmeti ekonomik fiyatlarla ulaştırıyoruz.

Üsküdar Parke Ustası
Üsküdar Parke Ustası

Döşeme zemini kaplamasında en çok tercih edilen kaplama türlerinden biri parkedir. Doğal materyallerden üretilmesi ve ısı kaybını azaltması yönünden ideal bir alternatiftir. Laminat parke ve lamine parke olarak çeşitlendirilir. Laminat parke ile lamine parke arasında bazı farklar bulunmaktadır. Laminat, sıkılaştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır.

Lamine parke ise %100 doğaldır ve laminat parkeye göre oldukça pahalıdır. Laminat parke geniş alanlarda döşeme zemini kaplaması olarak kolaylıkla kullanılır. Her iki çeşit de farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap edebilir. Ahşabın sıcaklığını dekorasyona taşımanın estetik yollarından biri olan parkeler, natürel doku ve renkleri ile göze hitap eder. Ürün kalitesine göre darbelere ve sürtünmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenir, leke tutmaz ve hijyeniktir.

Lake Süpürgelik Modelleri İçin Tıklayınız

Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır

Laminat parke seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

Parke uygulaması yapmak istediğiniz yerin büyüklüğüne göre parke rengi tercih etmeye özen gösterilir açık renkli parkeler mekanınızı daha geniş ve ferah gösterecektir.

parkeci

Açık renkli parkeler mekanınızı daha aydınlık gösterir. Ayrıca koyu renkli parkelere göre tozu daha az belli edecektir. Renk seçimi yaparken süpürgeliklerin ve kapılarında renklerin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Koyu renk parkeleri sık sık silmeniz gerektiğini söylemem gerekiyor. Parkeyi sildiğiniz zaman cilalı bir görüntüye sahipmiş gibi gösteriyor bu nedenle koyu renk parkede sık sık silme alışkanlığı yarattığını söylemem gerekiyor. Bunun bir diğer nedeni toz ve kiri çok belli etmesinden kaynaklanıyor. Ancak klasik tarzınız var ise şüphesiz tercih etmeniz gereken renkler İriko ve Merbau olduğunu söyleyebiliriz. 

En Çok Tercih Edilen Parke Renkleri 2022

Parke Modelleri

 E1 belgesi yoksa sağlık aramayın…

trnnn

 

Laminat ve lamine parke seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, ürünün yeterlilik belgelerinin olup olmadığı. Art niyeti tüketiciler, üretim maliyetlerini olabildiği kadar aşağı çekmek adına bazı yasaklı kimyasal maddeleri özellikle laminat parkelerde kullanabiliyorlar ki, bunun en bilineni ‘formaldehit’ isimli son derece kanserojen olan bir madde. E1 yeterlilik belgesi burada devreye giriyor. Satın alınılan ürünün E1 yeterlilik belgesi var ise, hiç çekinmeden, gönül rahatlığıyla o ürünü satın alınılabilir. E1 yeterlilik belgesi, o ürünün içerisinde insan sağlığına zarar verebilecek maddeler olmadığının kanıtıdır.

Üsküdar Laminat Mineflo Pvc Zemin kaplama

rnnn

Mineflo ve pvc yer kaplaması ucuz uygun fiyatları ile ahşap desenlerle yerli ve ithal plastik yer kaplamasıyla bulunduğunuz mekanın güzelliğini yıllarca yaşayacaksınız mineflo ev ve ofis malzemesidir projeler için konut tipi üründür mutfaklarda üstü kapalı balkon iş yerlerinde döşenebilir mineflo’nun ve pvc’nin türkiyede yaygın olmasıyla muşambaların ve marley yer döşemeleri tarihe karıştı adı bile hatırlanmaz oldu yerini minefloya bıraktı. Yaşam biçimleriyle doğal hayatla içiçe yaşamayı sevenlere, hayatın paylaşıldığı mekanların en üst kalitede dekore edilmesine büyük özen göstermekteyiz. 

Her zaman kalitenin ve güvenin sembolü olmakla birlik’ de yenilikleri yakından takip ederek sizlere sunmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ile hayal ettiğiniz tüm dekoratif ihtiyaçlarınızı yılların getirdiği tecrübemizle karşılamaktan mutluluk duyacağız.. mineflo çeşitleri, yer zemin kaplama malzemeleri, pvc yer döşemesi fiyatları öğrenmek için bize ulaşın…

Web sitemizde bulunan parkelerimiz  E1 stanrtlarına uygun son derece sağlıklı parkelerdir gönül rahatlığı ile bizi arayıp sipariş verebilir veya keşif  için bizi çağırabilirsiniz.

DSS

ÜSKÜDAR BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

ÜSKÜDAR LAMİNAT PARKECİ

ÜSKÜDAR LAMİNAT PARKE USTASI

ÜSKÜDAR SUDAN ETKİLENMEYEN PARKE

ÜSKÜDAR ISLAK ZEMİN PARKESİ

ÜSKÜDAR SUYA DAYANIKLI PARKE

ÜSKÜDAR SİSTRE CİLA PARKE SİLİM

ÜSKÜDAR MİNEFLO USTASI BAYİSİ

ÜSKÜDAR SÜPÜRGELİK MONTAJI TAMİRİ

ÜSKÜDAR FLOORPAN PARKE 

ÜSKÜDAR ÇAMSAN PARKE

ÜSKÜDAR VARİO PARKE

ÜSKÜDAR DERZLİ PARKE

ÜSKÜDAR PARKE HİZMETLERİ

ÜSKÜDAR PARKE FİYATLARI

ÜSKÜDAR PARKE BAYİSİ

Kirazlıtepe Mahallesi Parkeci

Kuleli Mahallesi Parkeci

Kuzguncuk Mahallesi Parkeci

Küçük Çamlıca Mahallesi Parkeci

Küçüksu Mahallesi Parkeci

Küplüce Mahallesi Parkeci

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Parkeci

Mimar Sinan Mahallesi Parkeci

Murat Reis Mahallesi Parkeci

Salacak Mahallesi Parkeci

Selamiali Mahallesi Parkeci

Selimiye Mahallesi Parkeci

Sultantepe Mahallesi Parkeci

Ünalan Mahallesi Parkeci

Validei Atik Mahallesi Parkeci

Yavuztürk Mahallesi Parkeci

Zeynep Kamil Mahallesi Parkeci

Ahmediye Mahallesi

Altunizade Parkeci

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Parkeci

Bahçelievler Mahallesi Parkeci

Barbaros Mahallesi Parkeci

Beylerbeyi Mahallesi Parkeci

Bulgurlu Parkeci

Burhaniye Mahallesi Parkeci

Cumhuriyet Mahallesi Parkeci

Çengelköy Parkeci

Acıbadem Parkeci

Ferah Mahallesi Parkeci

Güzeltepe Mahallesi Parkeci

İcadiye Mahallesi Parkeci

Kandilli Mahallesi Parkeci

Kısıklı Mahallesi Parkeci Ustası

Similar Posts