Camsan Avangard Asi Mese 1

Ümraniye Laminat Parkeci

Ümraniye Laminat Parkeci, yaşam alanlarımızın en çok kullanılan, dekoratif ürünlerinden sayılan parkelerin üretiminde ve montajında önde gelen lider bir isimdir. Laminat parkeler oluşum malzemelerinden dolayı son derece çevreci ve ekonomik ürünlerdir. Kurulumu basit ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. İşlevsel oluşu sebebiyle en çok tercih edilen parke modelidir. Suya dayanıklı katmanlardan oluşan yapısı sayesinde sıvılara karşı dirençlidir, kabarma ya da şişme gibi bozulmalar söz konusu olmaz.

Mevcut rengini koruyarak uzun seneler kullanım sağlar, yüzeyinde uygun temizlik malzemeleri kullanıldığında rengi zamanla silikleşmez, canlılığını kaybetmez. Aynı zamanda ses yalıtımı görevi de bulunan parkeler, yaşam alanınızdaki sesleri olabildiğince düşük iletir.

Ümraniye Laminat Parkeci

Gebze Parkeci:Ücretsiz Keşif Talebi,Ürün Bilgisi Parke Montaj Fiyatları Parke Ustası Hakkında Bilgi Almak İçin Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz.
ümraniye laminat parkeci

Döşemelerin Vazgeçilmez Ögesi: Parke Süpürgelikler

Zevkinizi yansıttığını düşündüğünüz, rengine ve modeline karar verdiğiniz yer döşemeleri, parke süpürgelikleri olmadan asla tamamlanmış sayılmaz. Zemin döşemeleri alanı tamamen kusursuz gösterse bile zemin ile duvar birleşim yerlerindeki hata ve pürüzler görsel anlamda şık bir görüntü oluşturmaz. Bu noktada ustaca uygulanan süpürgelikler imdada yetişir, rahatsız edici görüntülerin tümü yerini daha estetik duran hoş bir tabloya bırakır. Böylece oluşturmak istediğiniz ambiyans için birkaç ufak dekoratif ürün yeterli olur.

Lake Beyaz Supurgelik S 17

Aynı zamanda parke malzemesi için hangi ürün tercih edilirse süpürgelikler için de o materyal kullanılmalıdır. En çok tercih edilen süpürgeliklerden olan lake süpürgelikler ise oldukça iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Üretilirken birtakım işlemlerden geçen bu süpürgelikler, montajı ehil ellerde gerçekleştiği takdirde uzun seneler size hizmet eder. Büyük öneme sahip montaj aşamasında dikkat edilecek birkaç unsur bulunur:

  • Kusursuz ve doğru bir şekilde ölçülerin alınması önemlidir.
  • Uygulama yapılacak alanda ki pürüz ve çıkıntılar ivedi bir şekilde düzeltilmelidir.
  • Alanda nem olmaması varsa bu nemin giderilmesi beklenmelidir.
  • Kesiminde uygun alet ve materyalin kullanılması gerekir.

Kaliteyi Uyguna Almak İstiyorum Diyorsanız: En Uygun Parke Fiyatları

En uygun parke fiyatları, parkelerin oluşumunda kullanılan materyaller, incelik ve kalınlık durumlarına ve alanın büyüklüğüne göre hesaplanabilir. En uygun seçenekleriyle kalitenin adı olan, bu anlamda markalaşan firmamız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Sizlerin memnuniyeti bizlerin motivasyonu olduğu için hemen iletişime geçebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

Lake Süpürgelik Modelleri İçin Tıklayınız

Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır ?

Parke Modelleri

Similar Posts