Site Rengi


Yenişehir Parkeci Laminat Parkeci

Yenişehir Laminat Parke Montajı acil parkeci arıyorsanız hemen arayın! Söz verilen saat’de ve zamanda yanınızda olalım.Ayrıca Sistre Cila Parke Silim Süpürgelik Parke Tamiri Derzli Parke Islak Zemin Parkesi Suya Dayanıklı Parke Mineflo Duvar kağıdı Halı Karo Halı Halıfleks Merdiven Kaplama Usta Desteğimiz Bulunmaktadır.

Yenişehir Laminat parkeci Ustası olarak İstanbul ve Yenişehir çevresinde hizmet vermekteyiz

Temiz ve kaliteli işciliğimizle sizleri memnun etmeye özen gösteriyoruz. İş takibi ve ürün kalitemizle sizlere daha güzel hizmet sunmaktayız.

Laminat parkeDöşeme zemini kaplamasında en çok tercih edilen kaplama türlerinden biri parkedir. Doğal materyallerden üretilmesi ve ısı kaybını azaltması yönünden ideal bir alternatiftir. Laminat parke ve lamine parke olarak çeşitlendirilir. Laminat parke ile lamine parke arasında bazı farklar bulunmaktadır. Laminat, sıkılaştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır. Lamine ParkeLamine parke ise %100 doğaldır ve laminat parkeye göre oldukça pahalıdır. Laminat parke geniş alanlarda döşeme zemini kaplaması olarak kolaylıkla kullanılır. Her iki çeşit de farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap edebilir. Ahşabın sıcaklığını dekorasyona taşımanın estetik yollarından biri olan parkeler, natürel doku ve renkleri ile göze hitap eder. Ürün kalitesine göre darbelere ve sürtünmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenir, leke tutmaz ve hijyeniktir.

Laminat parke seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

Parke uygulaması yapmak istediğiniz yerin büyüklüğüne göre parke rengi tercih etmeye özen gösterilir açık renkli parkeler mekanınızı daha geniş ve ferah gösterecektir.

Açık renkli parkeler mekanınızı daha aydınlık gösterir.Ayrıca koyu renkli parkelere göre tozu daha az belli edecektir.Renk seçimi yaparken süpürgeliklerin ve kapılarında renklerin önemli olduğunu söyleyebiliriz.Koyu renk parkeleri sık sık silmeniz gerektiğini söylemem gerekiyor.Parkeyi sildiğiniz zaman cilalı bir görüntüye sahipmiş gibi gösteriyor bu nedenle koyu renk parkede sık sık silme alışkanlığı yarattığını söylemem gerekiyor.Bunun bir diğer nedeni toz ve kiri çok belli etmesinden kaynaklanıyor.Ancak klasik tarzınız var ise şüphesiz tercih etmeniz gereken renkler İriko ve Merbau olduğunu söyleyebiliriz.

 E1 belgesi yoksa sağlık aramayın…

 Laminat ve lamine parke seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, ürünün yeterlilik belgelerinin olup olmadığı. Art niyeti tüketiciler, üretim maliyetlerini olabildiği kadar aşağı çekmek adına bazı yasaklı kimyasal maddeleri özellikle laminat parkelerde kullanabiliyorlar ki, bunun en bilineni ‘formaldehit’ isimli son derece kanserojen olan bir madde. E1 yeterlilik belgesi burada devreye giriyor. Satın alınılan ürünün E1 yeterlilik belgesi var ise, hiç çekinmeden, gönül rahatlığıyla o ürünü satın alınılabilir. E1 yeterlilik belgesi, o ürünün içerisinde insan sağlığına zarar verebilecek maddeler olmadığının kanıtıdır.

Yenişehir Mineflo Pvc Zemin kaplama

Mineflo ve pvc yer kaplaması ucuz uygun fiyatları ile ahşap desenlerle yerli ve ithal plastik yer kaplamasıyla bulunduğunuz mekanın güzelliğini yıllarca yaşayacaksınız mineflo ev ve ofis malzemesidir projeler için konut tipi üründür mutfaklarda üstü kapalı balkon iş yerlerinde döşenebilir mineflo’nun ve pvc’nin türkiyede yaygın olmasıyla muşambaların ve marley yer döşemeleri tarihe karıştı adı bile hatırlanmaz oldu yerini minefloya bıraktı. Yaşam biçimleriyle doğal hayatla içiçe yaşamayı sevenlere, hayatın paylaşıldığı mekanların en üst kalitede dekore edilmesine büyük özen göstermekteyiz. Her zaman kalitenin ve güvenin sembolü olmakla birlikde yenilikleri yakından takip ederek sizlere sunmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ile hayal ettiğiniz tüm dekoratif ihtiyaçlarınızı yılların getirdiği tecrübemizle karşılamaktan mutluluk duyacağız.. mineflo çeşitleri,yer zemin kaplama malzemeleri,pvc yer döşemesi fiyatları öğrenmek için bize ulaşın…

HEMEN ARAYIN:0538 359 02 66

Web sitemizde bulunan parkelerimiz  E1 stanrtlarına uygun son derece sağlıklı parkelerdir gönül rahatlığı ile bizi arayıp sipariş verebilir veya keşif  için bizi çağırabilirsiniz.

YENİŞEHİR BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

YENİŞEHİR LAMİNAT PARKECİ

YENİŞEHİR LAMİNAT PARKE USTASI

YENİŞEHİR SUDAN ETKİLENMEYEN PARKE

YENİŞEHİR ISLAK ZEMİN PARKESİ

YENİŞEHİR SUYA DAYANIKLI PARKE

YENİŞEHİR SİSTRE CİLA PARKE SİLİM

YENİŞEHİR MİNEFLO USTASI BAYİSİ

YENİŞEHİR SÜPÜRGELİK MONTAJI TAMİRİ

YENİŞEHİR FLOORPAN PARKE 

YENİŞEHİR ÇAMSAN PARKE

YENİŞEHİR VARİO PARKE

YENİŞEHİR DERZLİ PARKE

YENİŞEHİR PARKE HİZMETLERİ

YENİŞEHİR PARKE FİYATLARI

YENİŞEHİR PARKE BAYİSİ

Orhangazi Mahallesi Parkeci

Orta Mahallesi Parkeci

Ramazanoğlu Mahallesi Parkeci

Sanayi Mahallesi Parkeci

Sapan Bağları Mahallesi Parkeci

Sülüntepe Mahallesi Parkeci

Şeyhli Mahallesi Parkeci

Velibaba Mahallesi Parkeci

Yayalar Mahallesi Parkeci

Yeni Mahalle Mahallesi Parkeci

Yenişehir Mahallesi Parkeci

Yeşilbağlar Mahallesi Parkeci

Ballıca Mahallesi Parkeci

Batı Mahallesi Parkeci

Çamçeşme Mahallesi Parkeci

Çamlık Mahallesi Parkeci

Çınardere Mahallesi Parkeci

Doğu Mahallesi Parkeci

Dumlupınar Mahallesi Parkeci

Emirli Mahallesi Parkeci

Ertuğrul Gazi Mahallesi Parkeci

Esenler Mahallesi Parkeci

Esenyalı Mahallesi Parkeci

Fatih Mahallesi Parkeci

Fevzi Çakmak Mahallesi Parkeci

Göçbeyli Mahallesi Parkeci

Güllü Bağlar Mahallesi Parkeci

Güzelyalı Mahallesi Parkeci

Harmandere Mahallesi Parkeci

Kavakpınar Mahallesi Parkeci

Kaynarca Mahallesi Parkeci

Kurna Mahallesi Parkeci

Kurtdoğmuş Mahallesi Parkeci

Kurtköy Mahallesi Parkeci

Ahmet Yesevi Mahallesi Parkeci

Bahçelievler Mahallesi Parkeci

TIKLA HEMEN ARA