Çekmeköy Laminat Parkeci Çekmeköy Derzli Parke

urban derzli parke
Çekmeköy Ücretsiz Keşif Talebi,Ürün Bilgisi Parke Montaj Fiyatları,Derzli Parke Modelleri Parke Ustası Hakkında Bilgi Almak İçin Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz.

Her zevke ve yaşam alanına hitap eden Urban Newyork Peking Tokyo Chicago Los Angeles Shangai Sydney ve Miami şehirlerinin estetiğiyle yaşam alanlarınızda sizi bekliyor!

Her zaman her yerde;konforu kaliteyi şıklığı Floorpan ile yakalayın.Floorpan Laminat Parke komple bir yer döşemesi sistemi olarak Avrupa standartlarında AC3 seçenekleriyle üretilir.

images 27

LAMİNAT PARKE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Çekmeköy Laminat Parkeci

Laminat parke üretiminde kullanılan kağıt katmanların emprenyesi en son teknolojik donanımlı makinalarda yapılmaktadır. Emprenye işlemi esnasında aşınma, çizilme, UV ışınlarına dayanım,parlaklık,rutubet dayanımı kazandıracak kimyasallar kağıt tabakalarına yüklenirler.

dffdfdfd
Renk ve model seçimi için ana kriteriniz dayanıklı olmalı.Kimi modeller size renk ya da doku anlamında çok daha çekici gelebilir ancak çabuk kirleniyorsa ya da kolay çizilebilecek bir yapıdaysa sizin için iyi bir seçim olmayabilirler.

Floorpan Click Laminat Parkenin Üstünlükleri

  • Takılıp sökülme sistemi sayesinde parke panelleri yeniden kullanılabilir.
  • Showroomlar, mağazalar, vitrinler ve fuar alanlarında kısa sürede uygulanır ve dekorasyon değişikliğine imkan verir.
  • Floorpan Click laminat parkenin dört kenarı da emprenye edildiği için neme dayanıklıdır.
  • Hızlı ve kolay montaj özelliğiyle zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.
  • Tutkalsız montaj sistemi yüzeylerin lekesiz, temiz kalmasını sağlar.
  • Floorpan Click laminat parkenin mükemmel kilitlenme teknolojisi, zamanla açma yapmayan sorunsuz zemin sunar.
  • Floorpan Click laminat parke 5, 10, 15, 25 yıl garanti seçenekleri ile satış sonrası için de avantaj sağlar.

Laminat parke üretiminde orman bakım ve aralama çalışmalarında elde edilen ikincil kısımlar ve plantasyon şeklinde yetiştirilen ağaçlar kullanıldığı için doğal ormanlara zarar verilmez. Bu özelliğiyle laminat parke çevre dostu bir üründür. Laminat parke 4 ana katmandan oluşur.

fgyhtfghy
Parke seçiminde diğer önemli etken kullanım alanıdır.Bu nedenle parke üretiminde ticari ve konut olmak üzere iki farklı parke sınıfı bulunur Bu iki ana sınıfın yanı sıra parkelerin dayanıklılığına odaklanan aşınma sınıfları da vardır.Parkenizin aşınma sınıfı; parke uygulaması yapılacak zeminin üzerindeki yürüyüş trafiğine ve zeminin durumuna göre belirlenir.Hareket hacmi yüksek olan yerlerde üst sınıflar tercih edilirken daha az hareket olan zeminlerde alt sınıflar kullanılmalı.21,22,23,sınıfları konut için kullanımına;31,32,33 sınıfları ise ticari alanlar için uygundur.

1) Overlay tabakası laminat parkenin kullanım yerinde karşılaşacağı mekanik tesirlere karşı zırh görevi yapan şeffaf film tabakasıdır.

2) Dekoratif kağıt tabakası ise yüzeyinde değişik ağaç desenleri baskılı, laminat parke ürününe doğal ahşap hissini veren tabakadır.

3) Taşıyıcı levha, HDF ( Yüksek yoğunlukta lif levha )

4) Balans tabakası,HDF levhasının formunu dengeleyen ve aynı zamanda zeminden gelen nem ve rutubet tesirine karşı ürünü koruyan kağıt tabakasıdır.

Similar Posts