09eb20dd 6d1f 4a5d a4fb 1f591d7026d9 e1493652974605

İçmeler Parkeci Laminat Parkec

İçmeler Laminat Parke Montajı

İçmeler  Laminat parke servisi, acil parkeci, arıyorsanız hemen arayın! Söz verilen saat’de ve zamanda yanınızda olalım. Ayrıca Sistre Cila, Parke Silim, Mineflo, Duvar kağıdı, Halı, Halıflekx, Merdiven Kaplama Ustası Desteğimiz Bulunmaktadır.

Çamsan-Klasik-Efes-Çam-Modeli
Çamsan-Klasik-Efes-Çam-Modeli

İçmeler Laminat parkeci Ustası olarak İstanbul ve İçmeler çevresinde hizmet vermekteyiz.

Temiz ve kaliteli işciliğimizle sizleri memnun etmeye özen gösteriyoruz. İş takibi ve ürün kalitemizle sizlere daha güzel hizmet sunmaktayız.

Lake Süpürgelik Modelleri İçin Tıklayınız

Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır

En Çok Tercih Edilen Parke Renkleri 2022

Parke Modelleri

İçmer Laminat Parkeci
İçmer Laminat Parkeci

Döşeme zemini kaplamasında en çok tercih edilen kaplama türlerinden biri parkedir. Doğal materyallerden üretilmesi ve ısı kaybını azaltması yönünden ideal bir alternatiftir. Laminat parke ve lamine parke olarak çeşitlendirilir. Laminat parke ile lamine parke arasında bazı farklar bulunmaktadır. Laminat, sıkılaştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır. 

Lamine parke ise %100 doğaldır ve laminat parkeye göre oldukça pahalıdır. Laminat parke geniş alanlarda döşeme zemini kaplaması olarak kolaylıkla kullanılır. Her iki çeşit de farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap edebilir. Ahşabın sıcaklığını dekorasyona taşımanın estetik yollarından biri olan parkeler, natürel doku ve renkleri ile göze hitap eder. Ürün kalitesine göre darbelere ve sürtünmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenir, leke tutmaz ve hijyeniktir.

İçmeler Laminat Parke Ustası

Parke uygulaması yapmak istediğiniz yerin büyüklüğüne göre parke rengi tercih etmeye özen gösterilir açık renkli parkeler mekanınızı daha geniş ve ferah gösterecektir.

Camsan Kasik Sahil Cam Modeli
Çamsan Klasik Sahil Çam Modeli

Açık renkli parkeler mekanınızı daha aydınlık gösterir. Ayrıca koyu renkli parkelere göre tozu daha az belli edecektir. Renk seçimi yaparken süpürgeliklerin ve kapılarında renklerin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Koyu renk parkeleri sık sık silmeniz gerektiğini söylemem gerekiyor. Parkeyi sildiğiniz zaman cilalı bir görüntüye sahipmiş gibi gösteriyor bu nedenle koyu renk parkede sık sık silme alışkanlığı yarattığını söylemem gerekiyor. Bunun bir diğer nedeni toz ve kiri çok belli etmesinden kaynaklanıyor.Ancak klasik tarzınız var ise şüphesiz tercih etmeniz gereken renkler İriko ve Merbau olduğunu söyleyebiliriz.

E1 belgesi yoksa sağlık aramayın…

Laminat ve lamine parke seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, ürünün yeterlilik belgelerinin olup olmadığı. Art niyeti tüketiciler, üretim maliyetlerini olabildiği kadar aşağı çekmek adına bazı yasaklı kimyasal maddeleri özellikle laminat parkelerde kullanabiliyorlar ki, bunun en bilineni ‘formaldehit’ isimli son derece kanserojen olan bir madde. E1 yeterlilik belgesi burada devreye giriyor. Satın alınılan ürünün E1 yeterlilik belgesi var ise, hiç çekinmeden, gönül rahatlığıyla o ürünü satın alınılabilir. E1 yeterlilik belgesi, o ürünün içerisinde insan sağlığına zarar verebilecek maddeler olmadığının kanıtıdır.

İçmeler Mineflo Pvc Zemin kaplama Ustası

Mineflo ve pvc yer kaplaması ucuz uygun fiyatları ile ahşap desenlerle yerli ve ithal plastik yer kaplamasıyla bulunduğunuz mekanın güzelliğini yıllarca yaşayacaksınız mineflo ev ve ofis malzemesidir projeler için konut tipi üründür mutfaklarda üstü kapalı balkon iş yerlerinde döşenebilir mineflo’nun ve pvc’nin türkiyede yaygın olmasıyla muşambaların ve marley yer döşemeleri tarihe karıştı adı bile hatırlanmaz oldu yerini minefloya bıraktı. Yaşam biçimleriyle doğal hayatla içiçe yaşamayı sevenlere, hayatın paylaşıldığı mekanların en üst kalitede dekore edilmesine büyük özen göstermekteyiz.

Her zaman kalitenin ve güvenin sembolü olmakla birlikde yenilikleri yakından takip ederek sizlere sunmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ile hayal ettiğiniz tüm dekoratif ihtiyaçlarınızı yılların getirdiği tecrübemizle karşılamaktan mutluluk duyacağız.. mineflo çeşitleri, yer zemin kaplama malzemeleri, pvc yer döşemesi fiyatları öğrenmek için bize ulaşın…

Web sitemizde bulunan parkelerimiz  E1 stanrtlarına uygun son derece sağlıklı parkelerdir gönül rahatlığı ile bizi arayıp sipariş verebilir veya keşif  için bizi çağırabilirsiniz.

İÇMELER BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

İÇMELER LAMİNAT PARKECİ

İÇMELER LAMİNATPARKE USTASI

İÇMELER SUDAN ETKİLENMEYEN PARKE

İÇMELER ISLAK ZEMİN PARKESİ

İÇMELER SUYA DAYANIKLI PARKE

İÇMELER SİSTRE CİLA PARKE SİLİM

İÇMELER MİNEFLO USTASI/BAYİSİ

İÇMELER SÜPÜRGELİK MONTAJI TAMİRİ

İÇMELER FLOORPAN PARKE 

İÇMELER ÇAMSAN PARKE

İÇMELER VARİO PARKE

İÇMELER DERZLİ PARKE

İÇMELER PARKE HİZMETLERİ

İÇMELER PARKE FİYATLARI

İÇMELER PARKE BAYİSİ

Similar Posts