terraclick

İstasyon Mahallesi Laminat Parkeci Ustası

Tuzla İstasyon Laminat Parkeci

Tuzla İstasyon laminat parkeci alanında öncü olan bir firma olarak oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü kabul edilen bu ürünleri müşterine sorunsuz bir şekilde ulaştırır.

Modern yaşamın bir parçası haline gelen ve günlük hayatta konforu yaşatan zemin kaplamaları, yüzlerce farklı renk ve model ile mekanlara farklı bir dokunuş getirir.

Çamsan-Silver-Sakarya-Meşe-Modeli
Çamsan-Silver-Sakarya-Meşe-Modeli

Aynı zamanda son derece profesyonel bir ustalıkla montaj işlemlerini gerçekleştirir. Yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırmayı hedefleyen model ve renkler ile günümüzün trendlerini yakından takip eder. Kullanım rahatlığı sağlayan aynı zamanda temizliği de oldukça rahat yapılan zemin kaplamaları ile zevklerinizi yönetebilir ve ev dekorasyonunda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Parke Modelleri Nelerdir?

Yaşanılan alanları güzelleştirmek için parke modelleri konusunda ufak çaplı bir araştırma yapmak yerinde olur. Her rengin koyu ve alt tonları ile zeminlerinize renk katabilir aynı zamanda ortamın alan ölçüsünün görünümünde değişiklikler yaratabilirsiniz.

Açık renkli parkelerin ortamı ferah gösterme etkisi bulunurken koyu renkli parkelerin ise daha dar gösterme özelliği mevcuttur. İç mimari dekorasyonda parkelerin bu özelliğinden faydalanılarak ufak ve anlamlı mekân sihirleri yapılabilir. Genel olarak parke modelleri şu şekilde söylenebilir:

  • Laminat parke
  • Derzli ­ ya da derzsiz parke
  • Masif parke
  • Suya dayanıklı parke
  • Vintage parke
  • Beton görünümlü parke

Yenilenen ve güncellenen ürün seçenekleri kalitesinden ve dayanıklılığından ödün vermeden üretilmeye ve ulaştırılmaya çalışılır.

Parke Fiyatları Ne Kadardır?

Parke fiyatları ürünün özelliklerine, modeline ve hatta rengine göre değişebilen bir konudur. Ayrıca döşeme planlanan alan ebatları da fiyatları arttırabilir. Durum böyleyken ürün kaliteli ve aynı zamanda düşük maliyetli tercih edilmelidir.

Üretimin her bir aşaması sağlık standartlarına uygun şekilde yapılmalı ve gerekli bazı sertifikalara sahip olmalıdır. Ürün maliyetini düşürmek için kullanılan uygunsuz ve sağlığa zararlı maddelerin solunması bile oldukça tehlikeli bir durumdur. Ürün temini yapılması planlanan üretici firmaların bu hususlara dikkat ederek hizmet etmesi gerekir.

Uzun yıllardır sektörde kendine geniş bir yer edinmiş olan firmamız hem işini iyi yapan hem de müşterilerini her anlamda önceliği haline getiren bir anlayış içerisindedir. Bu tecrübeden faydalanmak için hemen iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz sorularınızı firmamıza yöneltebilirsiniz.

Lake süpürgelik modelleri için tıklayınız.

Süpürgelik montajı nasıl yapılır ?

En çok tercih edilen parke renkleri nelerdir ?

Parke modelleri nelerdir ?

Similar Posts