Kurtköy Parkeciler

Kurtköy Laminat Parkeci Kurtköy Derzli Parke

KurtköyLaminat Parkeci

Yaşam alanlarımızın klasik görünümünden sıkıldığımızda ya da stilimizi farklı dokunuşlarla canlandırmak istediğimizde el atacağımız ilk işlerden biri parkeleri yenilemek olur. Kurtköy laminat parkeci, bizlerin bu yenilenme ve değişme isteğine çeşitli renk ve dokudaki yeni nesil parkeleriyle katkı sağlar. Her bütçeye uygun seçeneklerle evinizi şenlendirmeyi misyon edinen Kurtköy laminat parkeci bu süreçte kalitesinden asla ödün vermez. Tarz sahibi kişilerin seçkin zevklerine hitap eden firmamız alanında uzman olan profesyonellerle çalışır. Gerek ürün temininde gerekse de bu ürünlerin montajında yeterli bilgi ve beceriye sahip ehil kişiler etkindir.

Kurtkoy Parkeci 2

Tarzınıza En uygun Olanı Bulun: Parke Modelleri

Kullandığımız pek çok ürün gün geçtikçe farklı form ve yapılara dönüşüyor. Parke modelleri de bu değişimlere paralel olarak kişilerin eksik ve ihtiyaçlarına hatta beklentilerine uygun olarak çeşitlilik gösterir. En çok tercih edilen parke modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Lamine parkeler
  • Derzli parkeler
  • Yazılı parkeler
  • Eskitme parke modelleri

Modellere karar verirken kişisel zevkinizle kaliteyi harmanlayıp en uygun olanı tercih etmekte yarar vardır. Uygulama yapılacak iç mekan özelliklerinin bilinmesi karar verme aşamasında önemlidir. Aslında hayal gücünüzle tasarladığınız dekorasyon da ne tür bir parkeye ihtiyaç duyuyorsunuz bunun cevabı önemlidir. Klasik bir duruş mu, minimalizmin zarifliği mi, modernizmin dinamikliği mi olur tercihiniz her bir stil kendi konseptine uygun yardımcı objelerle desteklendiğinde ortaya mükemmel bir yaşam alanı çıkar.

Kurtkoy Parkeci Ustasi

Farklı Bir Etki: Derzli Parkeler

Derzli parkeler, parkelerin birleşim alanlarında V şeklinde boşluk bırakılarak birleştirilen bir modeldir. Sadece görsel açıdan oluşturulan boşluk görünümü derin bir boşluk değildir. Kullanımı diğer parke modelleri gibi rahat ve konforludur. Kolay çizilmemesi, kullanım ömrünün uzun olması, evdeki mobilyaların ayaklarına dikkat edilmelidir. Mobilyayı sürükleyerek ya da ittirerek hareket ettirmek zemin yüzeyinde yıpranmalara ve ufak deformasyonlara sebep olabilir. Bunun yerine mobilyayı kaldırarak nazikçe yerleştirdiğinizde önleminizi almış olursunuz. Bir diğer merak konusu da temizliğidir. Sağlığa uygun içerikler ile hazırlanmış ağır kimyasallar içermeyen temel temizlik ürünleriyle kısa sürede temizliğini sağlamış olursunuz. Siz de derzli parkeler ile ilgili daha fazla detay öğrenmek istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilir, size uygun gün ve zaman için randevu oluşturabilirsiniz.

Lake Süpürgelik Modelleri İçin Tıklayınız

Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır ?

Parke Modelleri

Similar Posts