09eb20dd 6d1f 4a5d a4fb 1f591d7026d9 e1493652974605

Zümrütevler Parkeci Ustası

Zümrütevler Laminat Parkeci

Zümrütevler laminat parkeci, lokasyon olarak ulaşımı oldukça rahat olan bir yerdedir. Günümüzde ihtiyaçlar doğrultusunda artan taleplere uygun olarak gelişen zemin döşemelerin kullanımı yaygın haldedir.

Çamsan-Klasik-Asos-Meşe-Modeli
Çamsan-Klasik-Asos-Meşe-Modeli

Birkaç katmanın sıkıştırılarak elde edilmesi sonucunda meydana gelen parkeler yaşantımızı kolaylaştırırken aynı zamanda zemin şıklığını yakalamamızı sağlar. Gelişen en son teknik ve üretim yöntemlerinden faydalanılarak hizmete sunulan kaplamalar, ısı ve ses konusunda oldukça iyi durumdadır.

Kullanımı ve temizliği konularına dikkat edildiğinde ortalama ömrü uzar. Elbette öncelikle iyi bir montaj işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Montajındaki ufak aksaklıklar zamanla büyük sorunlara sebep olabilir. Temizliği konusunda da zemin döşemeleri için özel içerikli üretilmiş deterjanların kullanılması gerekir. Zararlı içerikler hem yüzeyine zarar verir hem de zeminin yüzeyinde uzun süre kalacağından dolayı solunması sağlık açısından uygun değildir.

Parke Modelleri Nelerdir?

Yaşam alanlarını dekore etmek ve dikkat çeken bir iç görünüm tasarlamak için parke modelleri konusunda araştırma yapmak gerekir. Artan taleplere uygun olarak pek çok renk ve desende modeller mevcuttur. Son zamanların dekoratif açıdan vurgu ögesi açık tonlar üzerindendir. Hem ortamı ferah gösterdiği hem de dar alanlarda genişlik yarattığı için iç mimaride yoğun olarak tercih edilir. Bu noktada kullanılacak mekân da önemlidir.

Ofis, iş yeri, hastane, alışveriş merkezleri gibi insan yoğunluğunun evlere göre fazla olduğu alanlarda daha kaliteli ürün tercih edilmedir. Doğru tercih yapılması, oluşabilecek olası deformasyonların önüne geçebilir. Genel olarak ürün modelleri şu şekilde listelenebilir:

  • Laminat parke
  • Derzli ­ ya da derzsiz parke
  • Masif parke
  • Suya dayanıklı parke
  • Vintage parke
  • Beton görünümlü parke

Parke Fiyatları Ne Kadardır?

Yaşam alanlarının yenilenmesi için gereken maliyetlerin hesaplanması noktasında parke fiyatları konusunun araştırılması gerekir. Metrekaresi üzerinden hesaplanabilmesi için toplamda kaplama yapılacak alanın bilinmesi gerekir.

Aynı zamanda ürünlerin sahip olduğu sertifikalar ve belgeler, ürünün sıkıştırıldığı ahşap türü, rengi gibi bazı etmenler fiyatlandırmaları arttıran durumlardır. Uzun zamandır piyasada var olan ve müşterilerine her anlamda güven veren firmamız hem ekonomik hem de kaliteli ürünleri hizmete sunar. Daha fazlasını öğrenmek ve size en uygun ürünü bulabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Lake süpürgelik modelleri için tıklayınız.

Süpürgelik montajı nasıl yapılır ?

En çok tercih edilen parke renkleri nelerdir ?

Parke modelleri nelerdir ?

Similar Posts